Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Galeon

Galeon

Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
  • telefon

    58 692-69-00,01
  • fax

    58 692-69-02
  • adres

    83-010 Straszyn, Starogardzka 22

Producent jachtów motorowych

Nasze jachty są dla nas i dla naszych klientów powodem do dumy, ciężka praca włożona w ich wykonanie znajduje odbicie w końcowym produkcie, który może konkurować z najlepszymi w swojej klasie. W każdym modelu, począwszy od 260 Cruiser aż po flagowy 780 Crystal, odnajdziemy zarówno elementy wspólne takie jak materiały oraz wykonanie na najwyższym poziomie ale także takie, które sprawiają, że każdy z jachtów jest unikalny i niepowtarzalny. Aby zapewnić najwyższy poziom produktu, Galeon na bieżąco wprowadza najnowsze rozwiązania dotyczące technologii oraz zarządzania jakością.
Każdy jacht wykonywany jest zgodnie ze specyfikacją klienta w naszej fabryce, gdzie mamy możliwość kontrolowania wszystkich procesów aż po finalne testy wodne w specjalnie przygotowanym basenie.
Coroczne premiery nowych modeli, projekty takie jak 780 Crystal czy odświeżenie linii łodzi motorowych pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Historia firmy

Każdy model Galeon jest ręcznie wykonany z największą dbałością o szczegóły. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży jachtowej oraz ciągłe dążenie do doskonałości zaowocowały rzeszą wiernych klientów oraz spektakularnym rozwojem firmy.
Firma, założona w roku 1982, jest całkowicie Polskim przedsiębiorstwem i specjalizuje się w budowaniu łodzi motorowych oraz jachtów o długości dochodzącej do 25 metrów.
Jako jeden z liderów branży na rynku europejskim, dysponuje halami produkcyjnymi o powierzchni ponad 26 000 metrów kwadratowych, prywatną mariną oraz ponad 500 doświadczonymi pracownikami. Dzięki temu, że cały proces produkcyjny począwszy od projektowania, poprzez laminację aż po instalację silników i wyposażenia odbywa się na miejscu, mamy możliwość pełnej kontroli jakości na każdym etapie.
Atrakcyjny wygląd, dbałość o szczegóły oraz najnowsze technologie używane w produkcji sprawiają, że każdy z modeli jest wyjątkowy.

Galeria

Zatrudniamy 600 pracowników
Lakiernik/Polernik/Szlifierz
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Pracownik produkcji
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Zobacz wszystkie