• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Galeon

O nas


Nasza historia:


Firma Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych - jesteśmy jednym z wiodących producentów jachtów luksusowych w Europie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata są najlepszymi gwarantami naszej jakości.
Firma Galeon powstała w 1982 roku i jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych. Dzięki jasnej strategii zrównoważonego rozwoju firma zatrudnia obecnie ponad 1400 pracowników oraz dysponuje 35 000 m² hal produkcyjnych i montażowych co pozwala na realizację coraz ambitniejszych wyzwań.


DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?


Umożliwiamy realizację ciekawych projektów:
Każdy wielki projekt zaczyna się od śmiałej idei, chęci aby stworzyć coś pięknego i niezapomnianego. Bezcenne doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam wprowadzanie nowych, często bardzo odważnych rozwiązań, które pozwalają nam pozostawać wśród najbardziej innowacyjnych producentów jachtów na świecie.


Wpływ na rozwój firmy:
Aby realizować nasze ambitne plany ciągłego rozwoju musieliśmy rozbudować i unowocześnić nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki drugiej fabryce z mariną i dostępem do morza, mamy teraz możliwość budowania jeszcze większych jednostek a nasi klienci zyskali doskonałe miejsce do cumowania i zimowania swoich jachtów.


Cele na przyszłość:
Na przestrzeni lat jachty Galeon zyskały renomę ze względu na swój ciekawy design, doskonałe osiągi oraz niespotykaną jakość wykonania. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie naszych produktów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, usprawnianie procesów produkcyjnych oraz dbałość o najmniejsze nawet detale, które kształtują ostateczny obraz naszej markiNASZE DZIAŁY:


Każdy z naszych jachtów przechodzi długą drogę od projektu aż po ostateczne testy. Dzięki ścisłemu monitorowaniu procesów produkcyjnych spełniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Każdy z autonomicznych działów ma ściśle określone cele i zadania, tak aby gotowy produkt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Główne obszary, w których możesz pracować w naszej firmie:

Produkcja: Spawacze, Stolarze, Mechanicy, Hydraulicy, Elektrycy, Polernicy/Lakiernicy, Tapicerzy, Operatorzy CNC, Laminiarze, Monterzy

Konstrukcja: Konstruktorzy i Technicy, Projektanci, Inżynierowie

Wsparcie produkcji: Nadzór, Kontrola Jakości, Obrót Materiałowy, Magazyn, Kontroling Produkcyjny, Zaopatrzenie

Serwis: Serwisanci i Inżynierowie

Sprzedaż: Project Managerowie

Administracja: HR, Finanse, IT
 

WIĘCEJ O NASZYCH DZIAŁACH:Dział stali i aluminium
Dział ten odpowiedzialny jest za wszystkie metalowe i szklane części jakie znajdują się na jachtach Galeon. Od małych śrubek, poprzez zbiorniki i relingi aż po suwane drzwi i okna- nasz wykwalifikowany personel jest w stanie wytworzyć praktycznie dowolne kształty i wielkości. Wszystkie elementy muszą spełniać rygorystyczne wymagania co do jakości i wytrzymałości, ponieważ to od nich zależy bezpieczeństwo i komfort przyszłego użytkownika jachtu.
Stolarnia
Na jachtach Galeon wszystkie meble robione są na wymiar pod indywidualny projekt. Począwszy od szafek poprzez blaty aż po gotowe kanapy i zabudowy- każdy element wykonany jest z troską i precyzją. Użycie wielu egzotycznych gatunków drewna i ręczne wykończenie wnętrza zapewnia charakterystyczny i ekskluzywny wygląd każdego modelu.
Dział laminatów
Tutaj, indywidualnie dla każdego z modeli, przygotowywane są formy kadłubów. Proces ten zajmuje od dwóch do sześciu miesięcy i wykonywany jest z niezwykłą precyzją ponieważ od jakości formy zależą późniejsze parametry jachtu. Dobrze dopracowany kadłub gwarantuje bezproblemową współpracę z resztą komponentów. Kolejnymi etapami produkcji są: woskowanie, pokrywanie żelkotem celem nadania koloru i warstwy ochronnej oraz laminowanie. 
Główny dział montażowy
Tutaj goły kadłub przeistacza się w gotową luksusową jednostkę. Specjaliści z różnych działów montują elementy wyposażenia wnętrza, sprzęt elektroniczny oraz wszystkie instalacje według indywidualnej specyfikacji. Na miejscu montowane są również silniki oraz ich osprzęt- serce każdego jachtu motorowego. Halę produkcyjną opuszczają gotowe jednostki, które czekają jeszcze testy na specjalnie przygotowanym do tego celu basenie.
Basen testowy
Ostateczną fazą budowy jachtu są testy na basenie. Skrupulatnie sprawdzane jest spasowanie wszystkich elementów wyposażenia, wyważenie jednostki oraz jej zgodność ze specyfikacją. Na koniec badana jest praca silników oraz dzięki możliwości symulacji opadów deszczu- szczelność kadłuba oraz wszystkich uszczelek. Rygorystyczne kontrole jakości pozwalają nam utrzymać najwyższą jakość produktów, które opuszczają naszą stocznię. 
A oprócz tego pracujemy w Dziale Kontroli Jakości, Projektowania, Finansach, Sprzedaży, Serwisie, Kontrolingu Produkcyjnego, Obrotu Materiałowego i HR.


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA, Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI: 


Zapraszamy na naszą stronę gdzie  znajdują się aktualne informacje http://galeon.pl/pl/strona-glowna/ 


JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?


Etap 1
Aplikacja online

Informacje o wolnych stanowiskach umieszczamy na stronie Pracuj.pl i Trójmiasto. Można też złożyć swoje CV wysyłając na adres rekrutacja@galeon.pl 


Etap 2
Przegląd dokumentów aplikacyjnych

HR ocenia wszystkie CV kandydatów pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają nasze oczekiwania, zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy.Etap 3
Spotkanie rekrutacyjne

To dla nas kluczowy etap. W zależności od stanowiska, na które kandydat aplikuje, może się spodziewać mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Stosownie do stopnia skomplikowania zadań przypisanych do danego stanowiska, kandydaci wykonują testy umiejętnościowe (dotyczą obszaru produkcji). Na spotkaniu rekrutacyjnym kandydat ma możliwość poznania swojego przyszłego przełożonego.


Etap 4
Informacja zwrotna

Feedback to klucz do efektywnej komunikacji w każdym procesie rekrutacji. Kandydat otrzymuje rzetelną informację zwrotną o podjętej decyzji oraz wskazaniem następnych kroków.


Etap 5
Zatrudnienie

Proces rekrutacyjny kończymy konkretną ofertą pracy, złożoną wybranym kandydatom. Nasza oferta pracy jest zawsze zindywidualizowana i uwzględnia dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydata, zdobyte przez niego umiejętności oraz posiadane kompetencje.
Po zaakceptowaniu warunków pracy przez obie strony, nowy członek zespołu otrzymuje od nas komplet informacji organizacyjnych, a także krótkie wprowadzenie na temat tego, jak będzie wyglądał jego pierwszy dzień pracy.

 

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 
 • zatrudnienie w formie umowy o pracę z gwarantowanym wzrostem wynagrodzenia lub umowy zlecenia,
 • comiesięczny system premiowy dla pracowników produkcji oraz premie z tytułu poleceń pracowniczych,
 • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1400 pracowników,
 • możliwość transportu z Elbląga i Starogardu Gdańskiego,
 • poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
 • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
 • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
 • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.

NASZE LOKALIZACJE:


Główna siedziba mieści się w Straszynie (pierwszy zjazd z Obwodnicy) przy rondzie z Gdańskiem, gdzie jest hala produkcyjna mniejszych jednostek pływających.
Straszyn ul. Starogardzka 22
Druga lokalizacja z halą produkcyjną dużych jachtów mieści się w Wiślince przy Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.
Wiślinka ul. Fosfogipsowa 2


Kiedy do nas dołączysz, Twoja historia stanie się częścią naszej. Mamy nadzieję, że będziesz z niej dumny, tak ja my.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Laminiarz / Formierz - Straszyn

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 3 dni temu

Operator CNC - Wiślinka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 3 dni temu

Monter Klimatyzacji / Hydraulik / Mechanik - Wiślinka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 3 dni temu

Kontroler Jakości - inspekcja dostaw na magazynie

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 1500 osób
Aktualnych ofert 29
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Galeon

Produkcja / Przemysł, Przemysł stoczniowy / Offshore
Telefon
58 692-69-00,01
Fax
58 692-69-02
Adres
83-010 Straszyn, Starogardzka 22

Benefity

 • Karta
  multisport

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Parking dla
  pracowników