Profil pracodawcy

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, jedna z największych uczelni niepublicznych w północnej Polsce, uzyskała akredytacje Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla wszystkich kierunków studiów. GWSH jako jedna z nielicznych uczelni na Pomorzu posiada również certyfikat „Wiarygodna Szkoła 2014” oraz „Dobra UczelniaDobra Praca 2014”. Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna jako jedyna szkoła wyższa w północnej Polsce uzyskała wyróżnienie w tegorocznym konkursie pt. „Najbardziej innowacyjna i kreatywna uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”. Certyfikaty i wyróżnienie przyznano Uczelni po raz kolejny. GWSH jest także jedyną niepubliczną uczelnią magisterską w województwie pomorskim nagrodzoną tytułem „Uczelnia Liderów 2014”. Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna uzyskała znak jakości „Uczelnia Liderów” już po raz czwarty. Rektor GWSH prof. zw. dr hab. Zbigniew Machaliński otrzymał wyróżnienie „Aurea Praxis 2014” w dowód uznania dynamicznego rozwoju Uczelni, która w sposób wzorcowy reaguje na wyzwania lokalnego rynku pracy, skutecznie wprowadza innowacje edukacyjne oraz konsekwentnie pomnaża swój kapitał relacyjny, angażując się w rozliczne przedsięwzięcia rozwojowe, naukowe, kulturalne i społeczne na rzecz społeczności lokalnej Gdańska, z których większość realizowana jest przy osobistym udziale Rektora. Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna uczestniczy również w działaniach programu Erasmus+. Komisja Europejska nadała GWSH Kartę Erasmusa (Erasmus University Charter – EUC). Europejski program Erasmus+ daje możliwość odbycia praktyk zawodowych i części studiów za granicą.
Uczelnia zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Do dyspozycji studentów jest też m.in. Studium Nauczania Języków Obcych proponujące lektoraty z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego oraz prężnie działające Biuro Karier udostępniające rocznie do kilkuset ofert pracy, staży, praktyk, wolontariatu, bezpłatnych szkoleń i warsztatów oraz ofert udziału w projektach i konkursach. Uczelnia realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.   
GWSH oferuje studentom korzystny system stypendialny, umożliwia im udział w kołach naukowych oraz licznych inicjatywach społecznych i kulturalnych. Uczelnia organizuje ogólnopolskie oraz międzynarodowe konferencje i sympozja naukowe, posiada własne wydawnictwo naukowe, bogate zbiory biblioteczne, dostęp do e-baz publikacji naukowych.
Siedziba Uczelni oraz jej Filii, jak i miejsca przeprowadzania zajęć dydaktycznych, znajdują się w ścisłych centrach miast Gdańska i Koszalina.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
(58) 306 63 93
Fax
(58) 306 63 93
Adres
80-208 Gdańsk, Mikołaja Kopernika 16
wyznacz trasę »