Profil pracodawcy

G-Forces Web Management Polska

Opis firmy


GForces Polska działa od 2005 roku jako partner badawczo-rozwojowy brytyjskiej firmy GForces Web Management. Wspólnie budujemy rozwiązania biznesowe dla branży motoryzacyjnej. Nasze narzędzia wspierają promocję i sprzedaż pojazdów, części samochodowych oraz usług z wykorzystaniem internetu. Tworzymy produkty dla największych firm na świecie i są one wdrażane globalnie.

Historia firmy

Zespół
Codziennie wspólnie rozwiązujemy niebanalne zadania i chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego nie musisz się martwić, że pozostaniesz sam z jakimś problemem. Nasze doświadczenie w PHP zbieramy od ponad piętnastu lat. Oprócz informatyków na pokładzie mamy też mechaników, pedagoga, filozofa i prawnika. Wszystkich nas jednak łączy pasja do programowania i zadowolenie z tego co robimy. Dzięki pracy w open space tworzymy naprawdę zgrany zespół. Już pierwszego dnia przekonasz się, że atmosfera w GForces jest niepowtarzalna.

Lokalizacja
Nasza siedziba mieści się na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, 2km od Politechniki. Dojazd komunikacją miejską nie stanowi żadnego problemu, dla zmotoryzowanych dostępne są parkingi, a dla rowerzystów bezpieczne miejsca do przechowywania pojazdów w czasie pracy. Na terenie Parku funkcjonuje stołówka, kawiarnia, klub fitness, siłownia oraz przedszkole i żłobek dla dzieci.

Stanowisko pracy
Pracujemy na najnowocześniejszych komputerach MacBook Pro lub Mac mini z dużym 27" monitorem,
a środowisko programistyczne zależy od indywidualnych upodobań każdego pracownika. Do testowania oprogramowania na urządzeniach mobilnych dostępne są smartfony i tablety, a dodatkową pomoc znajdziesz w bogatej firmowej biblioteczce oraz w katalogu e-booków na firmowym Kindle.

Sport & Relax
Najbardziej obleganym miejscem w biurze jest kącik z Playstation, w którym relaksujemy się przy Mortal Kombat i PES. W celu utrzymania kondycji na przyzwoitym poziomie polecamy jednak udział w zajęciach fitness lub siłownię, która znajduje się w naszym budynku. Na zajęcia można chodzić także w godzinach pracy, co jest doskonałym odpoczynkiem od wysiłku umysłowego i najlepszym sposobem na rozruszanie mięsni nieużywanych podczas pracy przy komputerze. Gramy też całym zespołem w gry sieciowe i planszówki.

Posiłki w pracy
Oprócz stołówki na terenie GPNT, która oferuje tanie domowe obiady, do dyspozycji pracowników jest zaplecze kuchenne, gdzie przygotowujemy własne posiłki. Szczególnie popularne są dania przyrządzane przez członków sekcji wegańsko-wegetariańskiej. Zimne i ciepłe napoje zapewniamy bez ograniczeń. Co jakiś czas zamawiamy też obiady lub pizzę na koszt szefa lub dostarczamy owoce i słodycze.

Imprezy i wyjazdy
W każdą pierwszą środę miesiąca zapominamy o projektach i zwiedzamy gdańskie puby lub integrujemy się na plaży, w kręgielni, na strzelnicy czy podczas gry w paintball. Organizujemy też dłuższe wyjazdy poza Gdańsk w celach turystycznych, np. tydzień w Łebie, weekend na wsi w Borach Tucholskich lub ostatnio weekend w Londynie połączony z imprezą smokingową w stylu Great Gatsby.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 20 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

G-Forces Web Management Polska

IT / Programowanie
Adres
80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3 (Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Budynek B, piętro I)
wyznacz trasę »

Benefity

 • Karta
  multisport

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy