Profil pracodawcy

Fundacja Ocaleni

Poszukiwany Edukator!


 

Cześć!

Właśnie ruszyło "Świadomie w sieci" - nasz autorski program warsztatów skierowany do trójmieskich szkół. Zainteresowanie nauczycieli i uczniów tematami takimi jak np. hejt, kreowanie tożsamości i prywatność w sieci przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. :) Właśnie dlatego szukamy Ciebie - edukatora, który wspólnie z nami zadba o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie.

Kogo szukamy?

Pozytywnej i chętnej do działania osoby, na którą będziemy mogli liczyć. Jesteś absolwentem/ studentem psychologii, pedagogiki lub kierunków pokrewnych? Nie boisz się wyzwań i lubisz pracę z młodzieżą? Swobodnie poruszasz się w internecie i jesteś świadomy zagrożeń czyhających na młodych, którzy buszują w sieci? Czekamy na Ciebie!

Co możesz zyskać?

Wolontariat to niesamowita przygoda, która zmienia spojrzenie na rzeczywistość i wszystkie problemy, które do tej pory wydawały nam się nie do pokonania. Działając z nami masz szansę ocalić wiele osób przed krzywdą. Nasza Fundacja rozwija się prężnie właśnie dzięki zaangażowaniu, głowom pełnych pomysłów i przyjaznej atmosferze panującej w zespole. Dołącz do nas! 

Skrobnij do nas na fundacja@ocaleni.org! 

Numer referencyjny: FO3dukator

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Fundacja Ocaleni

Fundacja Ocaleni

Marketing / PR
Telefon
609497709
Adres
80-354 Gdańsk, Subisława 23
wyznacz trasę »