Profil pracodawcy

FelixHR

FelixHR - Profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców


Chcesz zatrudnić cudzoziemca w swojej firmie? Z nami zrobisz to legalnie krok po kroku!
Oferujemy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.
Powierzając nam proces pozyskania pracownika z krajów UE lub spoza UE naszej firmie oszczędzasz czas oraz ograniczasz ryzyko zatrudnienia niezgodnego z obowiązującymi przepisami.
Nasz Zespół tworzą młode i kreatywne osoby, które z pełnym zaangażowaniem pomogą Tobie na każdym etapie procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudniania cudzoziemców.
Doradzamy zarówno cudzoziemcom, jak i ich pracodawcom, dobierając najodpowiedniejszy tryb legalizacji pobytu i pracy. Przygotowujemy oraz składamy odpowiednie wnioski i dokumenty związane z uzyskiwaniem oraz przedłużaniem zezwoleń na pracę, zezwoleń na pobyt czasowy, rejestracją oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy oraz zameldowaniem.Pośredniczymy w kontaktach z cudzoziemcami, urzędami oraz placówkami dyplomatycznymi i konsularnymi. Zastępujemy naszych Klientów oraz cudzoziemców w postępowaniach legalizacyjnych przed organami administracyjnymi. Ponieważ wymagamy od siebie profesjonalizmu na każdym etapie procesu legalizacji pobytu lub zatrudnienia świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie FelixHR

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 50 osób
Aktualnych ofert 3
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
FelixHR

FelixHR

Agencje pracy, Kadry / HR
Telefon
511-034-370, 5
Adres
80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 71
wyznacz trasę »