• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Farma Smaków

Opis firmy


Firma, oprócz swej podstawowej działalności, handlu i produkcji własnych wyrobów garmażeryjnych, skupia się na promowaniu zdrowej żywności w myśl zasady naszych dziadków: „jedz dobrze, a mniej wydasz na lekarzy „ … Starannie przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia selekcjonując dla Was wybrane produkty.

Stawiamy nacisk na małe firmy i małych regionalnych producentów, dostawców dla których tworzenie produktów jest pasją, a nie tylko interesem! Listę produktów będziemy uzupełniać na bieżąco własnymi wyrobami i produktami tworzonymi na miejscu, w profesjonalnej kuchni, przez naszych kucharzy.

Postaramy się zadbać o Wasze zdrowie już od śniadania, na które przygotujemy np. soki, sałatki, pasty, kanapki z warzywnymi dodatkami. W porze obiadowej, od poniedziałku do piątku, zaproponujemy zupy, pierogi, kopytka, gołąbki, zrazy i co Wam i nam przyjdzie do głowy. W wysypie sezonowych owoców czy warzyw nasze menu przepełnione będzie potrawami na ich bazie... Zależy nam na tym by oferta naszego sklepu była zróżnicowana i zdrowa i była swoistym PROTESTEM przeciwko zalewającej nas masy produktów pompowanych chemią i szybko hodowanego mięsa faszerowanego antybiotykami ….

Pozdrawiamy i zapraszamy - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie, odpowiemy też na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.

Kogo szukamy?Jeżeli jesteście otwartymi i uśmiechniętymi ludźmi, chętnymi do pracy to znajdziecie u nas swoje miejsce.

Oferujemy umowę o pracę, dogodną atmosferę pracy i elastyczny grafik.

W obecnej chwili poszukujemy Ekspedientek jak i kucharzy :)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nie gryziemy

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 18 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 10 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Farma Smaków

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
791-700-699
Adres
83-010 Straszyn, Leśna 2