Profil pracodawcy

Family & Business Bistro

Opis firmy


DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO 
Witajcie w Family & Business Bistro! W naszej karcie menu pozycji nie jest dużo, jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ograniczona liczba potraw wynika z dbałości o ich jakość. Nasz szef kuchni stawia przede wszystkim na smak. Szerokim łukiem omija półprodukty. Sam przygotowuje pierogi i makaron. Wyważone cenowo menu ma przyciągnąć klientów reprezentujących różne grupy wiekowe i zawodowe. Menu zawiera dania, które skuszą biznesmena jak i studenta. Dbamy o niskie ceny i różnorodność potraw. Nie zapomnieliśmy również o weganach. Zorganizowaliśmy osobne stanowisko do przyrządzania tego typu potraw. Nie ma mowy o używaniu tych samych noży, co w przypadku dań mięsnych. 

Z MIŁOŚCI DO GOTOWANIA 
Family & Business to nie tylko bistro, ale także catering. Lokal prowadzi kompleksową obsługę bankietów, uroczystości rodzinnych i imprez integracyjnych. Zainteresowani mogą również wynająć lokal na wyłączność i przyrządzać potrawy z szefową kuchni. Ma to być fajna forma spędzania czasu. Przy okazji towarzyskiego spotkania będzie można wziąć udział w mini-warsztatach.

W TROSCE O DOBRY NASTRÓJ 
Choć w restauracji dominują stonowane kolory, pomarańczowe dodatki przełamują monotonię. Każdy detal ma u nas znaczenie. Wnętrze jest przemyślane i nawiązuje do polityki Family & Business. Miało być przyjaźnie i komfortowo. W lokalu zaaranżowano także otwartą kuchnię. Dzięki temu klienci mogą obserwować w jaki sposób przygotowywane są ich potrawy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Family & Business Bistro

Family & Business Bistro

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
662-212-002
Adres
80-227 Gdańsk, Do Studzienki 23
wyznacz trasę »