Profil pracodawcy

Energia Plus Gaz

Opis firmy


KIM JESTEŚMY?


ENERGIA PLUS GAZ jest całkowicie niezależnym osobowo i kapitałowo podmiotem, który zajmuje się analizą rynku energetycznego wybierając dla swoich klientów wyłącznie najlepsze rozwiązania z dostępnych w danym momencie.

Jako lider branży fotowoltaicznej na rynku, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm oraz placówek administracji publicznej  w związku z montażem systemów fotowoltaicznych. Naszą skuteczność potwierdzają liczne przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie korzystają z naszych usług, generując przy tym duże zyski.

Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. W ciągu zaledwie dwóch lat zyskaliśmy ponad 224 klientów i uzyskaliśmy blisko 4 900 000 złotych.

Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. Podejmując się realizacji powierzonego zadania, dokładamy wszelkich starań, aby ukończyć je w możliwe najszybszym czasie i z pełną satysfakcją dla klienta.


DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W ENERGIA PLUS GAZ?

Nasz zespół tworzą zarówno ludzie dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm w działaniu. Wychodzimy z założenia, że ludzie to najcenniejszy kapitał naszej organizacji, dlatego poszukujemy i zatrudniamy najlepszych na rynku kandydatów. Umożliwiamy naszym Pracownikom samorealizację poprzez udział w ciekawych projektach, zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju, rozumianego jako podnoszenie kwalifikacji, dostęp do wiedzy, perspektywa awansu. Aby lepiej poznać Naszą organizację, obowiązujące procedury czy produkty, nowi pracownicy przechodzą szkolenie wdrożeniowe. Celem podniesienia kwalifikacji w swoich specjalizacjach mogą natomiast brać udział w profilowanych programach szkoleniowych i konferencjach oraz otrzymują dodatkowo dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych warsztatów z zakresu wiedzy produktowej, sprzedaży, standardów obsługi klienta.


ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII SĄ NOWOŚCIĄ W NASZYM KRAJU I DYNAMICZNIE SIĘ ROZWIJAJĄ.
POZOSTAŃ TEGO CZĘŚCIĄ! 

REKRUTACJA

W trakcie procesu rozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oceniamy predyspozycje. Sprawdzamy, czy Energia Plus Gaz pasuje do Ciebie, a Ty do Energi Plus Gaz. Zależy nam, aby do naszego zespołu dołączały osoby, których cechy w największym stopniu odpowiadają wymaganiom danego stanowiska.
Każdy proces rekrutacji prowadzony jest przy współudziale właścicieli firmy.


ETAP 1
Selekcja Aplikacji
Dokonujemy selekcji aplikacji zgromadzonych w bazie rekrutacyjnej. Następnie wybieramy osoby spełniające określone dla danego stanowiska kryteria. Staramy się precyzyjnie dobierać kandydatów, biorąc pod uwagę ich predyspozycje i kompetencje wynikające z przesłanej aplikacji.


ETAP 2
Wywiad telefoniczny
Na tym etapie skupiamy się na pytaniach, które doprecyzowują informacje na temat dotychczasowego doświadczenie zawodowego Kandydata, jego oczekiwań związanych z pracą w Energia Plus Gaz, a także dostępności.


ETAP 3
Rozmowa Kwalifikacyjna
W spotkaniach rekrutacyjnych uczestniczy potencjalny przełożony osoby zatrudnianej na danym stanowisku. Podczas rozmowy będziesz mieć okazję zarówno do autoprezentacji, jaki i zapoznania się z naszymi oczekiwaniami, a także do zadania pytań dotyczących pracy w Energia Plus Gaz.


ETAP 4
Informacja zwrotna
Dbamy o to, aby wszyscy, którzy uczestniczyli w procesie rekrutacyjnym, otrzymywali drogą mailową lub telefoniczną informację o jego wynikach, niezależnie od tego czy wiąże się ona z decyzją o zatrudnieniu czy też nie. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpisujemy umowę.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 80 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Energia Plus Gaz

Energia Plus Gaz

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 380 31 41
Adres
81-472 Sopot, Mikołaja Reja 13/15 (7 piętro, pok. 827-830)
wyznacz trasę »

Benefity