Profil pracodawcy

Emulbit sp. z o.o.

O nas


EMULBIT Sp. z o.o. jest polskim producentem materiałów chemii  budowlanej.

Oferta produkcyjna firmy to materiały do hydroizolacji :
wyroby bitumiczne-  wodorozcieńczalne oraz rozpuszczalnikowe masy hydroizolacyjne, kleje do styropianu, masy KMB, szpachle dekarskie, szpachle bitumiczno aluminiowe, lakiery bitumiczne,  
wyroby polimerowe- impregnaty polimerowe do posadzek i kostki brukowej, akrylowe powłoki do posadzek, dachowa folia w płynie, folia w płynie do stosowania na zewnątrz i do wewnątrz, polimerowe szlamy uszczelniające, jednoskładnikowe mikrozaprawy uszczelniające, elastyczne izolacje dwuskładnikowe, płyny do iniekcji grawitacyjnej , kremy iniekcyjne oraz inne produkty związane z hydroizolacją oraz walką z wilgocią.. 

Nasza firma produkuje wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne w oparciu o receptury opracowane we własnym laboratorium badawczo rozwojowym.

Wysoką jakość towarów gwarantuje wdrożony system zakładowej Kontroli Produkcji.

Kim jesteśmy

EMULBIT to polska spółka produkująca materiały chemii budowlanej.
Profil produkcji obejmuje bitumiczne materiały hydroizolacyjne wodne i rozpuszczalnikowe stosowane na zimno, hydroizolacyjne materiały polimerowe oraz specjalistyczne zaprawy mineralne typu PCC.
Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są otwarci na ludzi i wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 17 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Emulbit sp. z o.o.

Architektura i budownictwo, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 3067174
Fax
58 3067174
Adres
80-711 Gdańsk, Sztutowska 18A
wyznacz trasę »

Benefity

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe

  • Narzędzia
    pracy

  • Dofinansowanie
    do dojazdów