• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Emulbit sp. z o.o.

O nas


EMULBIT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest polskim producentem materiałów chemii  budowlanej.

Oferta produkcyjna firmy :
wyroby bitumiczne-  wodorozcieńczalne oraz rozpuszczalnikowe masy hydroizolacyjne, kleje do styropianu, masy KMB, szpachle dekarskie, szpachle bitumiczno aluminiowe, lakiery bitumiczne,  
wyroby polimerowe- impregnaty polimerowe do posadzek i kostki brukowej, akrylowe powłoki do posadzek, dachowa folia w płynie, folia w płynie do stosowania na zewnątrz i do wewnątrz, polimerowe szlamy uszczelniające, jednoskładnikowe mikrozaprawy uszczelniające, elastyczne izolacje dwuskładnikowe, płyny do iniekcji grawitacyjnej , kremy iniekcyjne oraz inne produkty związane z hydroizolacją oraz walką z wilgocią.. 

Nasza firma produkuje wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne w oparciu o receptury opracowane we własnym laboratorium badawczo rozwojowym.

Wysoką jakość towarów gwarantuje wdrożony system zakładowej Kontroli Produkcji.

Kim jesteśmy

Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są otwarci na ludzi i wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres wsparcia w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii materiałów chemii budowlanej. Jako firma specjalizujemy się również w doradztwie z zakresu technologii dla projektów z zastosowaniem innowacyjnych materiałów chemii budowlanej. Dlatego niejednokrotnie zgłaszają się do nas klienci, którzy decydują się na nawiązanie z nami współpracy i wdrożenie oferowanych przez nas produktów pod konkretne projekty.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Pracownik produkcji Aparatowy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 7 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 17 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Emulbit sp. z o.o.

Architektura i budownictwo, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 3067174
Fax
58 3067174
Adres
80-711 Gdańsk, Sztutowska 18A

Benefity

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do dojazdów