.
Baner
Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Elhurt

Elhurt

Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
  • telefon

    58 554-08-00
  • fax

    58 554-08-06
  • adres

    80-299 Gdańsk, Galaktyczna 35A

Opis firmy

Jesteśmy jednym z najważniejszych polskich dystrybutorów działającym w branży elektronicznej od 1990 roku. W roku 2002 rozpoczęliśmy produkcję kontraktową elektroniki (EMS), która aktualnie jest głównym obszarem działalności naszej firmy. Kompleksowa oferta produktów i usług jest dostosowana do potrzeb klientów oraz nieustannie poszerzana.

Współpracujemy na stałe z ponad 300 firmami, ponad 70 światowymi dostawcami, zaopatrujemy około 150 sklepów branżowych, a także zrealizowaliśmy ponad 400 różnych projektów produkcyjnych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne inżynierów aplikacyjnych w budowie innowacyjnych urządzeń. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne oraz park technologiczny. Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2005. Elhurt Sp. z o.o. uzyskała również nagrodę Orzeł Eksportu 2016 w województwie pomorskim w kategorii Najdynamiczniejszy Eksporter.

Firma aktualnie zatrudnia ponad 100 osób. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy na bieżąco poszukujemy pracowników na produkcję, do działu handlowego i administracji.

Co oferujemy pracownikom?
Pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie. Rozwój zawodowy w branży technicznej, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Możliwość awansu na samodzielne stanowisko. Aktywny udział przy wdrażaniu wielu innowacyjnych projektów produkcyjnych. Umowę o pracę, stabilny system wynagrodzeń.

 

Galeria

Zatrudniamy 130 pracowników
Monter układów elektronicznych
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Operator Maszyn SMT
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Zobacz wszystkie