Profil pracodawcy

Elhurt

INFORMACJE O FIRMIE


Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich producentów EMS oraz dystrybutorów komponentów elektronicznych i automatyki. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Mamy na koncie takie sukcesy jak zdobycie nagrody w konkursie Lidera Gdańskiej Przedsiębiorczości, kilkukrotne otrzymanie Gazeli Biznesu, wyróżnienia w rankingach Diamentów Forbesa, czy wielokrotne zdobycie Złotej Nagrody w rankingu TDK.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których nie zatrudnialiśmy przypadkowo. Wybieramy kandydatów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do wyznaczonych zadań. Stawiamy na pasję i talent, aktywność i ambicję, zaangażowanie, dobry przepływ informacji i odpowiednią komunikację.
 
Pracujemy zespołowo, umożliwiając naszym pracownikom rozwój kompetencji, zdobycie nowych doświadczeń zawodowych oraz wpływ na realizację ambitnych celów naszej firmy. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy wyjątkową, pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.
 
W naszej firmie każdy pracownik odgrywa znaczącą rolę, tym samym przyczyniając się do generowania wartości dodanej dla siebie, firmy i jej partnerów biznesowych.
 
Zapewniamy pracownikom stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju. Dbamy o poziom ich zadowolenia poprzez rozbudowaną ofertę benefitów. Każdego dnia wzajemnie się motywujemy, a przyjaźnie które między sobą nawiązujemy mają odzwierciedlenie również poza godzinami pracy. 
 
Jeżeli Twoim celem jest ciekawa i rozwojowa praca w zespole zorientowanym na wspólne osiąganie sukcesu, dołącz do nas!

 

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?


1. Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji - staramy się dobierać zespół pracowników w sposób przemyślany, dlatego dokładnie analizujemy każdą z nadesłanych aplikacji. Zwracamy uwagę nie tylko na wykształcenie, doświadczenie zawodowe i staż pracy, ale także na zainteresowania, dodatkowe umiejętności oraz lokalizację.

2. Kwestionariusz kwalifikacyjny (mailowy lub telefoniczny) dla wybranych kandydatów - jeżeli informacje, które przekazałeś w CV idealnie współgrają z naszymi oczekiwaniami, możesz spodziewać się kontaktu mailowego lub telefonicznego, w którym poprosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia i oczekiwań.

3. Spotkanie rekrutacyjne - jeżeli Twoje odpowiedzi, których udzieliłeś w ramach kwestionariusza kwalifikacyjnego będą zgodne z naszymi preferencjami możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, podczas spotkania oprócz standardowej rozmowy kwalifikacyjnej możesz zostać poproszony o uzupełnienie kilku testów, które mają na celu sprawdzenie Twojej wiedzy z języka angielskiego, elektroniki, wiedzy z zakresu stanowiska na które aplikujesz. Prawdopodobnie zostać poproszony również o wypełnienie testu osobowościowego, dzięki któremu sprawdzimy czy Twoje usposobienie będzie kompatybilne z temperamentem naszych pracowników.

4. Wynik rekrutacji i informacja zwrotna - w ciągu maksymalnie dwóch tygodni (choć zwykle na odpowiedź możesz liczyć w ciągu kilku dni) otrzymasz informację zwrotną na temat tego, czy chcemy podjąć z Tobą współpracę. Odpowiedź otrzymasz niezależnie od wyniku rekrutacji.

5. Podjęcie współpracy - z kandydatem, który okazał się najlepszym w procesie rekrutacji umawiamy się na spotkanie mające na celu ostateczne ustalenie warunków, podpisanie umowy i omówienie szczegółów dotyczących rozpoczęcia pracy. W rezultacie wspólnie cieszymy się, że dołącza do naszego zespołu! :)

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 200 osób
Aktualnych ofert 5
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Elhurt

Elhurt

Inżynieria, Produkcja / Przemysł
Fax
58 554-08-06
Adres
80-299 Gdańsk, Galaktyczna 35A
wyznacz trasę »

Benefity