Profil pracodawcy

Ekodel Sp. z o.o.

Opis firmy


Historia firmy rodzinnej Ekodel rozpoczęła się w styczniu 2016 roku, gdy bracia Marcin i Dawid Edel postanowili przelać swoje umiejętności techniczne i biznesowe w branżę fotowoltaiki. Wiosną tego samego roku nastąpił boom budowlany i pojawiły się pierwsze zlecenia od klientów indywidualnych i firm. Te kilka lat to ustawicznego wzrostu, zdobywania doświadczenia, inwestowania we własną kadrę i park maszynowy, zaowocowało tym, że  Ekodel zyskał status specjalistów od fotowoltaiki, ma silną markę i renomę na rynku.
Obecnie w Ekodel-u pracuje pięciu braci. Firma zatrudnia trzy własne ekipy monterskie, dwie ekipy podwykonawcze, ośmiu przedstawicieli handlowych oraz zaplecze administracyjne w dwóch oddziałach.
Pierwotna idea ekologii (dlatego nazywamy się Ekodel!) konsekwentnie wpisuje się w kanon  codziennej pracy. Staramy się na każdym poziomie zwracać uwagę, aby zostawić po sobie namacalny ślad w obszarze ochrony środowiska naturalnego. Proekologicze zachowania utrzymujemy począwszy od reklamy, poprzez logistykę zamówień, aż po używane dobra takie jak sprzęt czy flota samochodowa.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 20 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Ekodel Sp. z o.o.

Ekodel Sp. z o.o.

Architektura i budownictwo
Telefon
504-504-044
Adres
80-209 Chwaszczyno, Gdyńska 50/3

Benefity

Nagrody

  • Z przyjemnością informujemy, że w serwisie Oferteo.pl zostaliśmy nagrodzeni tytułem NAJLEPSI 2020 wśród sprzedawców systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła. Zapraszamy do sprawdzenia opinii naszych klientów https://ekodel.oferteo.pl/.