• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Eko Squad sp. z o.o.

Opis firmy


Dostarczamy kompleksowo instalacje dla Twojej wygody i ochrony naszej planety:
Pompy ciepła, Rekuperacja, Smart Home Grenton, Fotowoltaika, Magazyn energii, Ładowarki do samochodów elektrycznych, Maty grzejne na podczerwień, Zmiękczacze wody.

Działamy w branży instalacyjnej, budowlanej i energetycznej od 2008 roku. To doświadczenie zaskutkowało takim doborem produktów i marek z którymi współpracujemy, aby Wasze instalacje działały długo po okresie gwarancyjnym bez problemów. Producentów którym nie ufamy nie znajdziecie w naszej ofercie.

Stworzyliśmy markę EKO SQUAD z myślą o naszej planecie i ludziach tu żyjących. Zmiany klimatyczne postępują zaskakująco szybko niszcząc środowisko. Wierzymy, że dzięki naszym produktom i usługom możemy stworzyć świat, w którym będzie się nam żyło wygodnie, bez wyrzeczeń, oszczędnie, a jednocześnie zgodnie z naturą. Połączenie wszystkiego co oferujemy w jednym domu to zerowy ślad węglowy podczas ich użytkowania, lepsza wydajność współpracujących ze sobą urządzeń, a co za tym idzie oszczędności na późniejszych rachunkach (lub brak rachunków), ale też nieoceniony komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Z nami stworzysz dom energooszczędny, ZEROenergetyczny lub nawet pasywny.
 

Podejście do pracowników


Pracując z nami zawsze możesz liczyć na wsparcie – nie wrzucamy nikogo na głęboką wodę, też kiedyś zaczynaliśmy. Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujemy osób, które chcą się angażować, czuć się dobrze w swojej firmie, rozwijać zawodowo i zarabiać więcej niż u konkurencji.

Nie oczekujemy kompleksowej wiedzy na start. Specyfika naszej branży wymaga znajomości wielu tematów, dlatego szybkie przyswajanie wiadomości i determinacja w poszerzaniu wiedzy są dla nas bardzo ważne. Jeśli działanie naszych urządzeń nie jest dla Ciebie czarną magią, chętnie powitamy Cię w gronie naszych pracowników. Nie wymagamy gotowej wiedzy w zakresie naszych urządzeń – pomożemy Ci w uzupełnieniu braków, dzięki czemu będziesz w stanie skutecznie doradzić naszym Klientom. Priorytetem jest wiedza techniczna, ale jeśli jej nie posiadasz, a chcesz się uczyć – Plus dla Ciebie.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Eko Squad sp. z o.o.

Architektura i budownictwo, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
511-938-953
Adres
81-383 Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B6 (Trójmiasto, powiat kartuski, powiat kościerski)

Benefity

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy