• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Dobra Oferta Pro

Zostań agentem ds. sprzedaży nieruchomości

Jeżeli chcesz zaistnieć i rosnąć razem z firmą bez biurokracji i polityki, to jest to okazja do pracy w branży która się rozwija.

Jeżeli chcesz zarabiać na wynikach a nie na wysiłku lub za godziny to znaczy, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko!

Jeżeli jesteś NASTAWIONĄ NA SUKCES osobą, która:

*chce być kowalem własnego losu,
*chce pracować w sprzedaży,
*chce zarabiać duże prowizje,
*chce pracować 50% w biurze 50% w terenie lub
*75% w biurze i 25% w terenie
*a czasami nawet 75% w terenie i 25% w biurze

Wyślij nam swoje CV + wiadomość dlaczego jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką pod adres email: portal (at) dobraoferta.pro i zaprezentuj nam się osobiście podczas spotkania bezpośredniego w naszym biurze.

Oferujemy:

*Wynagrodzenie Podstawowe 2500 zł netto + PROWIZJA
*Dodatkowe premie i bonusy za ponadprzeciętne wyniki,
*Najlepsze na rynku, bardzo wysokie wynagrodzenie Prowizyjne,
*Pełne wsparcie od osób z bardzo dobrymi wynikami w sprzedaży,
*Świetną atmosferę w zespole,
*Ciekawą pracę, w której dużo się dzieje, a każdy dzień jest inny,
*Elastyczny czas pracy,
*Możliwość szybkiego awansu i znacznego wzrostu wynagrodzenia,
*Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy

Zakres obowiązków:

*wykonanie konkretnego planu powierzonego przez firmę,
*pozyskanie i wprowadzenie określonej ilości ofert,
*prezentacja określonej ilości ofert w celu skojarzenia stron transakcji.

Wymagamy:

*Silnej motywacji i dużego zaangażowania,
*Lojalności, pracowitości i wytrwałości,
*Pozytywnego podejścia do pracy i chęci do szybkiego uczenia się,
*Znajomości topografii Trójmiasta,
*Samodzielności w działaniu, planowaniu i organizacji czasu pracy,
*Komunikatywności, optymizmu, asertywności, pewności siebie, zaradności,
*Prawa jazdy kat. B

Informacje o firmie:

Dobra Oferta Pro to zespół doświadczonych agentów nieruchomości działających na trójmiejskim rynku od 2014 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, młodych i odważnych osób do realizacji konkretnych zadań.

Nie wymagamy doświadczenia, dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć nauki!

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne na start, stałe szkolenia i niezbędne narzędzia pracy.

Najlepiej do tego zawodu nadają się osoby ambitne, które lubią uprawiać sport, mają maksymalnie 5-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz chciałby umiejętnie sprzedawać i zwielokrotniać swoje dochody.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 5 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Nieruchomości, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
+48-505-041-555
Adres
80-455 Gdańsk, Szafarnia 11

Benefity

  • Opieka
    medyczna

  • Karta
    multisport

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe

  • Narzędzia
    pracy

  • Dofinansowanie
    do dojazdów

    do urlopów

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Służbowy
    laptop

  • Parking dla
    pracowników

  • Firmowy
    ogród/patio