Profil pracodawcy

Desmart sp. z o.o.

Informacje o firmie


Kim jesteśmy?
Jesteśmy agile software housem, w którym tworzymy aplikacje webowe i mobilne. Analizujemy, badamy, tworzymy makiety a następnie wytwarzamy oprogramowanie dla naszych klientów. Zawsze z pasją i wielkim zaangażowaniem.

DeSmart to przede wszystkim:

Ludzie i dobra atmosfera
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Nasz sposób to dobrze poprowadzona rekrutacja, w której na równi stawiamy wiedzę kandydata jak i jego charakter, osobowość. Czyli dużo rozmawiamy. Dzięki temu każdy zatrudniony nowy członek DeTeamu wyznaje te same wartości co my. Jesteśmy nie tylko współpracownikami, jesteśmy kumplami i lubimy spędzać ze sobą czas także poza pracą.
Jako, że jesteśmy software housem to jednym z najważniejszych jest dla nas:

Programowanie
Od początku w DeSmarcie stawialiśmy na projekty które rozwijają zespół.
Ćwiczymy również naszą kreatywność. Cztery razy do roku organizujemy D-Day (Developers Day) czyli dzień w którym pracownicy mogą robić to co chcą - grę, zalążek startupu czy też rozkminić problem, który dręczył ich od dawna. W ten dzień uwalniamy kreatywność, dajemy się ponieść fantazji i tworzymy naprawdę ciekawe rzeczy. Łączymy się w grupy i cieszymy kreatywnością. I to działa :)


A to wszystko robimy w duchu
Agile
Agile to nie tylko świetny sposób na wytwarzanie oprogramowania. Dla nas Agile to metoda na każde działanie, nawet na marketing czy rearanżację biura. Określamy MVP (Minimal Viable Product) i pracujemy w krótkich okresach czasu, żeby szybko uzyskiwać efekty i weryfikować założenia. Do tego wspieramy się narzędziamy typu Business Model Canvas, Product Canvas czy Story Mapping.
Wiadomo jednak, że po ciężkiej pracy umysłowej wszystkim należy się:

Regeneracja i integracja
Co roku organizujemy kilkudniowy wyjazd integracyjny. Trzy dni pod żaglami na Mazurach? Parędziesiąt kilometrów na rowerach po Kaszubach? To dla nas nie problem. Wolimy regenerować się na powietrzu ale organizujemy też wyjścia na gokarty czy też kręgle. Zawsze musi być czas aby dobrze się zabawić no i... odpocząć.

Gdzie mieści się nasze centrum dowodzenia?

Jesteśmy zlokalizowani w centrum Gdyni w pięknej kamienicy gdzie mamy do dyspozycji dwa piętra. Staraliśmy się aby nadać naszemu miejscu pracy ciepły, niemal domowy klimat (tak: chodzimy w kapciach i mamy kocyki :) 

Jedno piętro to miejsce dla teamu do codziennej pracy projektowej i pokoje konferencyjne. Na drugim piętrze mamy kuchnię, kolejne salki konferencyjne i ogromny openspace, który sami zaaranżowaliśmy od A do Z. Więc jeśli potrzebujesz odpocząć w ciągu dnia możesz skoczyć na partyjkę ping-ponga, pograć na Arcade albo powisieć na hamaku :)

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 30 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Desmart sp. z o.o.

Desmart sp. z o.o.

IT / Programowanie
Telefon
588 810 530
Adres
81-366 Gdynia, Antoniego Abrahama 37/8 (3 piętro)
wyznacz trasę »