Profil pracodawcy

Costway

Historia firmy


Costway to międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem z powodzeniem operująca w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wielu innych.
Sprzedajemy artykuły domowe, ogrodowe, meble, sprzęt sportowy, zabawki, sprzęt do majsterkowania, produkty przemysłowe, biurowe i wiele innych.
 

W 2009 roku Costway rozpoczął sprzedaż swoich produktów na platformach takich jak Amazon i eBay, by 6 lat później powołać do życia sklep internetowy pod adresem www.costway.com.
Dzięki polityce firmy, stawiającej na łączenie ze sobą wysokiej jakości, przystępnych cen i przyjaznej obsługi Costway w zaledwie kilka lat osiągnął znaczny wzrost dzięki współpracy z Walmartem, Macy's i Ziffem Davisem.
 

Przez ponad dziesięć lat działalności Costway urósł do rangi jednego z czołowych detalistów w Ameryce Północnej i Europie.
 

Firma szczyci się tym, że obsługuje ponad 10 milionów klientów miesięcznie, poświęcając swój czas i zasoby na lepsze zarządzanie oczekiwaniami klientów i rozwój zróżnicowanej gamy produktów.

Od listopada 2018 roku oferujemy nasze produkty klientom platformy handlowej Allegro.

Nasza misja


Costway dostarcza swoim klientom wyjątkowo szeroką ofertę, w której znajduje się obecnie ponad 8000 różnych produktów do wyboru.

Łączenie ze sobą wysokiej jakości, przystępnych cen i przyjaznej obsługi to fundamentalne podstawy działania naszej firmy.
Klienci znajdą u nas praktycznie wszystko, czego potrzebują zarówno w życiu codziennym jak i artykuły niezbędne do prowadzenia działań biznesowych.

Wierzymy, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.

Zespół Costway


Pracujemy w niewielkim, jednak zróżnicowanym zespole profesjonalistów z różnych dziedzin - łączy nas poczucie wspólnoty i dążenie do wyznaczonych celów.

Doceniamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszego zespołu, dlatego powierzamy naszym pracownikom dużą niezależność w działaniu.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele a różnorodność i otwarty umysł uważamy za wartość dla firmy.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i dołącz do zespołu Costway już dziś!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 10 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Costway

Costway

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 742-49-28
Adres
80-718 Gdańsk, Elbląska 110
wyznacz trasę »

Benefity