Profil pracodawcy

Competence Call Center

Opis firmy


O NAS

Luźna atmosfera, zgrany zespół i elastyczne godziny pracy w call center? Oczywiście – u nas w CCC!
CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta w Europie. 11 krajów, 22 lokalizacje, 33 języki i ponad 8.500 pracowników, którzy oferują wsparcie klienta na najwyższym poziomie. Już od założenia firmy w 1998 roku naszą misją jest sprawienie, aby klient był szczęśliwy.


Jeżeli szukasz miejsca, w którym praca sprawia Ci przyjemność, w którym współpracownicy stają się przyjaciółmi, gdzie szanse na rozwój nie są jedynie pustymi obietnicami – dobrze trafiłeś!
Wyobraź sobie, że pod koniec dnia wracasz do domu z poczuciem satysfakcji, ponieważ udało Ci się wywołać uśmiech na twarzy klienta, pomogłeś kupić idealny prezent, zmienić lot albo wymienić punkty lojalnościowe na wymarzony produkt. Brzmi nieźle, prawda?


Obojętnie czy interesujesz się modą, podróże nie mają przed Tobą tajemnic, czy uwielbiasz zbierać punkty, każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
 
CO OFERUJEMY

Oferujemy pracę w nowoczesnym biurze mieszczącym się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska: Olivia Business Centre. Płaska hierarchia, równe traktowanie, szanse rozwoju – u nas to codzienność. Luźną atmosferę zawdzięczamy przede wszystkim wspaniałemu zespołowi, który integruje się również poza pracą – organizujemy różne imprezy oraz bierzemy udział w zewnętrznych akcjach, na przykład biegach biznesowych.
 

Praca dla znanych marek, m.in. PAYBACK, Zalando Lounge czy easyJet jest bardzo różnorodna. Dzięki dokładnemu szkoleniu w zakresie produktu oraz procesów będziesz gotowy sprostać każdemu wyzwaniu. Godziny pracy cechują się dużą elastycznością, co gwarantuje dobry Work-Life-Balance.


Nie zapominajmy również o prywatnej opiece medycznej, zniżkach na siłownię, bezpłatnych napojach oraz regularnie dostarczanych świeżych owocach. To tylko część tego, co oferujemy naszym pracownikom, aby pracowało się jeszcze lepiej. :)

Dołącz do nas już dziś!

Aby zobaczyć wszystkie oferty pracy, odwiedź nasz profil lub wejdź na stronę Career Gdańsk: https://www.yourccc.com/en/careerlocations/gdansk/

Możesz również zobaczyć jak się u nas pracuje odwiedzając nasz profil na FB, bądź Instagramie: 
https://www.instagram.com/yourccc/?hl=pl
https://www.facebook.com/yourCCCcom/

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 150 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Competence Call Center

Competence Call Center

Call center
Telefon
58 882-20-00
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472B (Olivia Four, Poziom 5)
wyznacz trasę »

Benefity