Profil pracodawcy

Clima Gold

Opis firmy


Clima Gold jest polskim producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń wentylacyjnych, wyposażonych w kompletną automatykę sterującą. Nasz firma to zespół zdolnych i ambitnych specjalistów.  Tworzymy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji, klimatyzacji i automatyki.
Zatrudniamy blisko 80 osób, z czego 50 osób to pracownicy hali produkcyjnej. Zaplecze produkcyjne firmy stanowi m.in. hala o powierzchni ponad 2000 m2 z nowoczesnym parkiem technologicznym maszyn CNC oraz linią montażową urządzeń.

Przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Clima Gold Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi przy ul. Krzemowej 4, 84-230, adres e-mail: praca@climagold.com.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
  3. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  4. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  5. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
  6. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce/w Unii Europejskiej.”
  7. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail praca@climagold.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
  9. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 70 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Clima Gold

Produkcja / Przemysł
Telefon
530506543
Adres
84-230 Rumia, Krzemowa 4

Nagrody