Profil pracodawcy

Centrum Tańca Szczepan

Centrum Tańca Szczepan S.C. działa w pomorskim środowisku kulturalnym od 1995 roku.

Właścicielami firmy są Zofia Szczepan (ukończony kurs kwalifikacyjny II stopnia (Nr 3631) z dziedziny taniec Ministra Kultury i Sztuki w 1984 r.) i Olaf Szczepan (dyplomowany absolwent Szkoły Tańca Królestwa Brytyjskiego UKA), Wice Mistrzowie Polski w 10 tańcach, Wice Mistrzowie Krajów Socjalistycznych w tańcach latynoamerykańskich, zawodowi nauczyciele i trenerzy tańca sportowego.
 
Misja firmy to propagowanie tańca wśród najmłodszych dzieci jako aktywna metoda spędzania wolnego czasu oraz masowa popularyzacja wszystkich form, tanecznych.

Wszyscy nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe – pedagogiczne, co jest jednym z bardziej istotnych założeń Centrum Tańca Szczepan. Twórcom programu zależy, aby pracownicy tej instytucji mieli odpowiednie (pedagogiczne) podejście do wszystkich zadań, a przed wszystkim do klientów, zwłaszcza do dzieci, które stanowią ich znaczną większość. Przyświeca tu, bowiem zasada, że elementarnych technik tanecznych można się nauczyć, przy odpowiednim nakładzie sił, natomiast nie każdy potrafi wypracować dobry kontakt z dziećmi.

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w macierzystych szkołach dzieci, przed lub po zajęciach programowych, od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem przerw (dni wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych: ferii, przerw świątecznych, rekolekcji).

Zajęcia dla dorosłych  na naszej klimatyzowanej sali z lustrami na ul. Lelewela 17 w Gdyni.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Centrum Tańca Szczepan

Centrum Tańca Szczepan

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
58 622-76-43
Adres
81-331 Gdynia, Joachima Lelewela 17
wyznacz trasę »