• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

ButKompany

Opis firmy


ButKompany to firma wprowadzająca powiew świeżości na rynku usług obuwniczych. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, renowacją, i customem obuwia, a wszystko to łączymy z klasycznymi usługami szewskimi.

Do naszych usług używamy najlepszej jakości środków dostępnych na rynku obuwniczym aby zapewnić najwyższy poziom wykonania i trwałości.

Czyszczenie
Usługa czyszczenia i konserwacji ma na celu usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz zapewnienie dobrego wyglądu obuwia Klienta przez długi czas. Są to procesy skomplikowane, wymagające precyzji oraz profesjonalnych środków czyszczących i impregnujących.

Renowacja
Renowacja to proces polegający na odnawianiu obuwia, niwelowaniu skaz oraz odnawianiu koloru.

Custom
Ostatnim z procesów podejmowanym w ButKompany jest personalizacja obuwia. Polega on na pomalowaniu butów według indywidualnego zamówienia Klienta.

Szewc
Świadczymy również tradycyjne usługi szewskie.

Kaletnik
ButKompany to nie tylko buty ale również torebki. Rozszerzyliśmy swoją działalność wprowadzając usługi, dzięki którym torebki naszych Klientek odzyskują dawny blask. Podobnie jak z butami oferujemy wiele możliwości. Rozpoczynając od czyszczenia, renowacji i zmiany oryginalnego koloru do usług kaletniczych!

Naszą dewizą jest „nie wyrzucamy – naprawiamy”.

Jesteśmy pierwszym w Polsce północnej salonem pielęgnacji obuwia. W marcu obchodzimy drugie urodziny firmy, a pomysł na dawanie drugiego życia butom zyskał wielu wyznawców. Naszymi Klientami są osoby w różnym wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Wprowadziliśmy wiele usprawnień i nowych rozwiązań, które pomagają nam w tworzeniu wyjątkowych projektów.

W ciągu tych dwóch lat mieliśmy okazję uczestniczyć i współtworzyć wiele wydarzeń w Trójmieście między innymi gościliśmy w przestrzeni 100czni, Nocnego Targu i imprez organizowanych przez centra handlowe. W ostatnim czasie spotkaliśmy się z uczniami gimnazjów, liceów oraz studentami aby opowiedzieć o naszej pracy i inspirować do rozwijania się w formie prowadzenia własnej działalności powstałej z pasji.
Co jakiś czas spotykamy się ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego i na zajęciach opowiadamy o założeniu, i prowadzeniu własnego biznesu.

Najbardziej cieszy nas, że w czasach pędzącego konsumpcjonizmu udało nam się stworzyć nową wersję rzemiosła, dzięki któremu naprawiamy stare - nie kupujemy nowego, co niewątpliwie wiąże się ze wzrostem świadomości odnośnie ponownego wykorzystywania rzeczy, a co dalej za tym kwestii powiązanych z zachowaniami proekologicznymi, które obecnie są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Jeśli zgadzasz się z naszymi wartościami dołącz do naszego zespołu i  dajmy razem butom i torebkom drugie życie!

Aplikuj na: rekrutacja@butkompany.pl przesyłając do nas swoje CV ze zdjęciem oraz krótki opis dlaczego chcesz aplikować właśnie do nas.

Nie zapomnij w aplikacji zamieścić aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

ButKompany

Naprawa / Serwis / Usługi, Praca fizyczna
Telefon
511-153-888
Adres
80-433 Gdańsk, Ludwika Waryńskiego 22/2 (Wejście od ulicy)

Benefity

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy