Profil pracodawcy

Budros

Opis firmy


Budros to prężna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku  od 28 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie składa się na wiele wspaniałych inwestycji w branży deweloperskiej , ogólnobudowlanej i rusztowaniowej. Nasze działania wykonujemy kompleksowo od projektu po gotowy obiekt, dbając o najdrobniejszy  szczegół oraz potrzeby naszych klientów  .
Na liście naszych referencji znajdują się budynki mieszkalne poprzez obiekty oświatowe, sportowe, hotelowe, usługowe, przemysłowe, aż po rewitalizację cennych obiektów zabytkowych. Naszym atutem jest dostęp do najnowszych technologii wykonawstwa robót, dających duże możliwości organizacyjne i wykonawcze .
Konkurując z innymi przedsiębiorstwami branży budowlanej, BUDROS szybko zyskał renomę firmy wykonującej fachowo, rzetelnie i terminowo zadania budowlane.
Nie boimy się wyzwań, realizujemy kontrakty spełniające największe oczekiwania naszych klientów. Od lat jesteśmy cenionym partnerem firm niemieckich. Stawiając na rozwój firmy w 1991r BUDROS zarejestrował oddział w Herne (Nadrenia i Westfalia), działający prężnie do chwili obecnej.
Ponad 200 osobowa doświadczona kadra pozwala na sprawną realizację nawet bardzo skomplikowanych obiektów w kraju i za granicą.
Naszą największą nagrodą jest uznanie klientów, za jakość i rzetelność naszych usług.
Duże możliwości wykonawcze potwierdzają prestiżowe certyfikaty jakościowe i BHP SCC** uzyskane już w 1999r . Należymy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa , Industriehandwerkskammer Dortmund.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Budros

Marketing / PR
Telefon
+48 58 326 10 4
Adres
80-156 Gdańsk, Jana Kozietulskiego 1
wyznacz trasę »