• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce

O NAS


Unifeeder A/S jest dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną z międzynarodowym kapitałem z siedzibą w Aarhus w Danii, świadczącą usługi transportu kontenerowego na terenie Europy Północnej i Basenu Morza Śródziemnego. Od samego początku swojej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im innowacyjne i efektywne rozwiązania w obszarze transportu i zarządzania łańcuchem dostaw.
 
Unifeeder A/S oferuje serwisy dowozowo-odwozowe (ang. feeder services) oraz żeglugi bliskiego zasięgu (ang. shortsea shipping) z portów hubowych (Rotterdam, Hamburg, Bremerhaven) do mniejszych portów Morza Północnego, Bałtyckiego oraz Śródziemnego i Czarnego.

 

NASZA WIZJA I NASZE WARTOŚCI

Nasza wizja zmierza w kierunku budowania pozycji lidera w branży poprzez poszerzenie portfolio usługowego i ekspansję geograficzną. Wyróżnia nas umiejętność planowania strategicznego oraz przewidywania i wykorzystywania możliwości rozwoju.

Rozległość siatki połączeń, częstotliwość zawinięć do portów oraz nowoczesne systemy informatyczne pozwalają nam na dostosowanie rozwiązań transportowych do indywidualnych potrzeb klientów.

Wartości:

We are dedicated to serve our customers:
Jako firma oferujemy naszym klientom rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb. Dla dołączających do naszego grona Pracowników oznacza to pracę w młodym, dynamicznym Zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie naszych metod pracy i wyzwania motywujące do dalszego rozwoju.

We are committed to improve:
W naszej codziennej pracy sięgamy po nowoczesne technologie. Stawiamy na automotyzację i cyfryzację procesów biznesowych.

It is all about people:
Dynamika branży transportowo-logistycznej jest motorem naszych działań nakierowanych na rozwijanie kompetencji naszych pracowników. Poprzez stwarzanie komfortowych warunków pracy jesteśmy pożądanym pracodawcą dla młodych ludzi, stawiających swoje pierwsze kroki w branży. Szkolenia, które organizujemy, mają za zadanie rozwój kompetencji już nabytych oraz zapewnienie wiedzy branżowej. Mamy świadomość, że najcenniejszą wartością naszej organizacji są nasi Pracownicy.

We dare to take responsibility:
W przedsiębiorstwie żywy jest duch kultury „Continuous Improvement”, przejawiający się w postawie proaktywnej oraz inicjatywie w działaniu. Wyposażamy naszych pracowników w kluczowe kompetencje, które pozwalają im świadomie podejmować wyzwania napotykane w codziennej pracy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Stażysta w Dziale Operacyjnym

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 17 godzin temu

Młodszy specjalista d. s. operacyjnych

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 12 dni temu

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 28 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 70 osób
Aktualnych ofert 3
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce

Łańcuch dostaw
Adres
81-537 Gdynia, Łużycka 6C (Łużycka Office Park)

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Dofinansowanie
  do urlopów

 • Nowoczesne
  biuro