Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce

Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce

Logistyka / Spedycja / Transport
  • adres

    81-300 Gdynia, Sportowa 8

O NAS

Unifeeder A/S jest dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną z międzynarodowym kapitałem z siedzibą w Aarhus w Danii, świadczącą usługi transportu kontenerowego na terenie Europy Północnej i Basenu Morza Śródziemnego. Od samego początku swojej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im innowacyjne i efektywne rozwiązania w obszarze transportu i zarządzania łańcuchem dostaw.
 
Unifeeder A/S oferuje serwisy dowozowo-odwozowe (ang. feeder services) oraz żeglugi bliskiego zasięgu (ang. shortsea shipping) z portów hubowych (Rotterdam, Hamburg, Bremerhaven) do mniejszych portów Morza Północnego, Bałtyckiego oraz Śródziemnego i Czarnego.

 

NASZA WIZJA I NASZE WARTOŚCI

Nasza wizja zmierza w kierunku budowania pozycji lidera w branży poprzez poszerzenie portfolio usługowego i ekspansję geograficzną. Wyróżnia nas umiejętność planowania strategicznego oraz przewidywania i wykorzystywania możliwości rozwoju.
 
Rozległość siatki połączeń, częstotliwość zawinięć do portów oraz nowoczesne systemy informatyczne pozwalają nam na dostosowanie rozwiązań transportowych do indywidualnych potrzeb klientów.
 
Wartości:
 
We are dedicated to serve our customers:
Jako firma oferujemy naszym klientom rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb. Dla dołączających do naszego grona Pracowników oznacza to pracę w młodym, dynamicznym Zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie naszych metod pracy i wyzwania motywujące do dalszego rozwoju.
 
We are committed to improve:
W naszej codziennej pracy sięgamy po nowoczesne technologie. Stawiamy na automotyzację i cyfryzację procesów biznesowych.
 
It is all about people:
Dynamika branży tranportowo-logistycznej jest motorem naszych działań nakierowanych na rozwijanie kompetencji naszych pracowników. Poprzez stwarzanie komfortowych warunków pracy jesteśmy pożądanym pracodawcą dla młodych ludzi, stawiających swoje pierwsze kroki w branży. Szkolenia, które organizujemy, mają za zadanie rozwój kompetencji już nabytych oraz zapewnienie wiedzy branżowej. Mamy świadomość, że najcenniejszą wartością naszej organizacji są nasi Pracownicy.
 
We dare to take responsibility:
W przedsiębiorstwie żywy jest duch kultury „Continuous Improvement”, przejawiający się w postawie proaktywnej oraz inicjatywie w działaniu. Wyposażamy naszych pracowników w kluczowe kompetencje, które pozwalają im świadomie podejmować wyzwania napotykane w codziennej pracy.

Galeria

Zatrudniamy 100 pracowników