Profil pracodawcy

BigLetter Tłumaczenia

Profil Pracodawcy BigLetter Tłumaczenia


W KIERUNKU ROZWOJU

Biuro BigLetter Tłumaczenia nieustannie się rozwija. Otworzyliśmy biuro w Olivia Business Centre. To więcej niż budynki biurowe. To przede wszystkim miejsce życia gospodarczego Pomorza.
www.oliviacentre.pl

O Nas

Jesteśmy wiodącą firmą z branży tłumaczeniowej, mającą swoją siedzibę w Gdańsku oraz Warszawie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach na ponad 40 języków, wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, jak również organizujemy konferencje międzynarodowe pod kątem obsługi językowej. W swojej ofercie mamy również nauczanie językowe.

Tłumacze

Zatrudniamy ponad 400 tłumaczy oraz lektorów, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Łącząc zawód inżyniera, prawnika, technika, lekarza czy finansisty z doskonałą znajomością przynajmniej jednego języka obcego, nasza baza tłumaczy stanowi doskonałe wsparcie merytoryczne dla oferowanych przez nas usług.

Obsługa Klienta

Zatrudniamy młode osoby z wykształceniem wyższym oraz studentów na ostatnim roku studiów wyższych. Wymagamy od naszych pracowników doskonałej znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Nasi pracownicy charakteryzują się łatwością w nawiązywaniu relacji interpersonalnych oraz wysoką kulturą biznesową. Wszyscy mają doskonałą znajomość pakietu MS Office oraz wielu innych branżowych oprogramowań. Stawiamy na młodych, ambitnych ludzi wiążących swoja przyszłość z tłumaczeniami bądź nauczaniem językowym.

W Biurze

Pracujemy w luźnej i przyjaznej atmosferze. Preferujemy niesformalizowaną i bezpośrednią komunikację pomiędzy pracownikami a kierownictwem. Do pracy ubieramy się wedle własnych gustów, nie stosujemy sztywnych uniformów nawet w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Dowiedz Się O Nas Więcej - Znajdź Nas Na:

Strona www: www.bigletter.pl

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/BigletterTlumaczenia

Trójmiasto.pl: www.trojmiasto.pl/BigLetter

Olivia Bussines Center: www.oliviacentre.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
BigLetter Tłumaczenia

BigLetter Tłumaczenia

Media / Wydawnictwa
Telefon
58 710-98-08
Fax
58 717-33-49
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Budynek Olivia Four I piętro.)
wyznacz trasę »

Benefity