Profil pracodawcy

Berlitz Poland

Berlitz - Centrum Językowe


Umów się na sprawdzenie poziomu oraz bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się na czym polega najbardziej skuteczna metoda nauczania języków obcych!

Zadzwoń lub napisz!
tel.58 305 16 13
email:gdansk@berlitz.pl

Historia firmy

Twój sukces to nasza pasja
Berlitz to nie tylko szkoła językowa, ale firma edukacyjno - szkoleniowa, obecną w 73 krajach. Od wielu lat jesteśmy światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Przez ponad 100 lat działalności nasze dążenie do innowacji doprowadziło nas do stworzenia obszernej oferty, która pozwala naszym Klientom swobodnie komunikować się i osiągać sukces w międzynarodowym środowisku.
Uczymy od 1878 roku
Gdy Maximilian D. Berlitz wprowadził w Stanach Zjednoczonych rewolucyjną Metodę Berlitz®, na zawsze zmienił sposób nauczania języka obcego. Metoda Berlitz®, oparta na całkowitym zaburzeniu w języku, dzięki nauczycielom native speakerom i nacisku na komunikację ustną, jest zdolna przyspieszyć proces nauki i budowania podstawy skutecznej komunikacji – swodoby w posługiwaniu się językiem.

Nieustające dążenie do innowacji
Poprzez programy, które stworzyliśmy rewolucjonizujemy szkolenia komunikacyjne na całym świecie. Chcemy pomóc firmom i klientom indywidualnym przezwyciężyć różnice kulturowe, radzić sobie z odmiennością kulturową i wykorzystywać podobieństwa, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Berlitz to również pierwsza na świecie firma o profilu edukacyjnym, która zapewnia dostarczanie usług za pomocą różnych kanałów, a jej oferta wciąż nie ma sobie równych.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 30 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Berlitz Poland

Berlitz Poland

Media / Wydawnictwa
Telefon
58 305-16-13
Adres
80-855 Gdańsk, Wały Piastowskie 24
wyznacz trasę »

Benefity