Profil pracodawcy

Beeffective

Beeffective - Performance Marketing & Social Media

Beeffective to zespół pasjonatów nowych mediów.

Nasza pasieka stale się powiększa o nowe, ciekawe osobowości. Jeżeli jesteś pasjonatem/pasjonatką nowych technologii, masz doświadczenie w branży i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoje umiejętności w zakresie prowadzenia kampanii internetowych, to świetnie się składa! Dołącz do ula Beeffective!

Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów. Na rynku działamy już ponad 5 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji poprzez udział w branżowych szkoleniach z najlepszymi specjalistami.
  • Pracę w fajnym miejscu (PPNT) z jeszcze fajniejszym, zgranym zespołem.
  • Wspólne wyjścia po pracy, śniadania, wyjazdy integracyjne (naprawdę lubimy spędzać razem czas!) – oczywiście jak będzie można ;)
  • Pracę dla dużych, znanych Klientów z różnych branż (home&you, Big Star Shoes, LightBox i wielu innych).
  • Określony zakres obowiązków i ułożone procesy wewnątrz firmy.
  • Dni zdalnej pracy do wykorzystania.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Lekcje branżowego języka angielskiego.
  • Elastyczne godziny pracy, dzień rozpoczynamy od 7:00 do 9:00.

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy do naszego teamu!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 13 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Beeffective

Beeffective

Marketing / PR
Telefon
796650999
Adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (budynek IV, pokój B2.18)
wyznacz trasę »

Benefity