• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Beeffective

Beeffective - Digital Marketing Agency

Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni, która od 2015 z powodzeniem łączy unikatowe na rynku kompetencje. Kreujemy wizerunek marek, tworzymy wartościowy content i nieustannie dążymy do wzrostów sprzedaży online. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w codziennej pracy oraz wspólnie zdobywamy kolejne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Mocno stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która zasili nasze szeregi!

Kogo szukamy?

Kogoś, kto tak jak my jest pasjonatem mediów społecznościowych, entuzjastycznie podchodzi do nowych wyzwań, chce się uczyć i rozwijać, wspólnie realizując wartościowe projekty digitalowe!

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji poprzez udział w branżowych szkoleniach z najlepszymi specjalistami.
  • Pracę w fajnym miejscu (PPNT) z jeszcze fajniejszym, zgranym zespołem.
  • Wspólne wyjścia po pracy, śniadania, wyjazdy integracyjne (naprawdę lubimy spędzać razem czas!) – oczywiście jak będzie można ;)
  • Pracę dla dużych, znanych Klientów z różnych branż.
  • Określony zakres obowiązków i ułożone procesy wewnątrz firmy.
  • Dni zdalnej pracy do wykorzystania.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Lekcje branżowego języka angielskiego.
  • Elastyczne godziny pracy, dzień rozpoczynamy od 7:00 do 9:00.

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy do naszego teamu!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 25 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Beeffective

Marketing / PR
Telefon
694562974
Adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (budynek IV, pokój B2.18)

Benefity

  • Opieka
    medyczna

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe

  • Narzędzia
    pracy

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Nowoczesne
    biuro

  • Strefa
    rozrywki