• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

BeClinic

BeClinic to salon z ekologicznymi kosmetykami oraz produktami slow life.


BeClinic to wyjątkowe miejsce w sieci i na mapie Gdyni, gdzie znajdziesz selekcję najlepszych naturalnych produktów beauty & wellness.
Wierzymy, że naturalna pielęgnacja nie kończy się na kosmetykach i wymaga holistycznego podejścia, uwzględniającego troskę o ciało i duszę.

Sklep internetowy oraz salon stacjonarny BeClinic oferuje cały wachlarz marek – od tych najbardziej kultowych i modnych wśród pasjonatek zdrowego stylu życia, aż po niszowe i mniej znane. Naszą misją jest promowanie ich oraz pomoc w uzyskaniu należnego im rozgłosu.
Obecnie BeClinic dysponuje produktami ponad 100 marek naturalnych, z których zdecydowana większość wytwarzana jest w Polsce. Z wieloma dostawcami utrzymujemy bliskie i osobiste relacje, kibicując im oraz wspierając w rozwoju. W ten sposób zyskujemy też pewność, że do naszych klientów trafiają wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane produkty, za których jakość możemy ręczyć osobiście.
Stale trzymamy rękę na pulsie, przyglądając się dynamicznemu rozwojowi polskiego rynku eko i branży beauty. Szczególnie cieszy nas, gdy odkryte przez nas perełki trafiają w gusta i potrzeby naszych klientów. Uważnie wsłuchujemy się w opinie oraz sugestie kupujących, ponieważ dzięki nim udaje nam się zachować wysokie standardy obsługi, przy jednocześnie stale rozrastającym się portfolio.
W naszym salonie stacjonarny BeClinic w gdyńskim centrum handlowym Riviera przy ulicy Kazimierza Górskiego 2 otrzymasz fachowe porady odnośnie pielęgnacji i rekomendacje produktów dopasowanych do twoich potrzeb.
A jeśli do Gdyni masz za daleko, możesz skorzystać z konsultacji online.
Internetowi doradcy BeClinic odpowiedzą na twoje pytania bez względu na to, gdzie się znajdujesz.
Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami BeClinic, obserwuj nasz profil na Facebooku i Instagramie, gdzie czeka na Ciebie codzienna porcja nowości ze świata clean beauty & wellness.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 6 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

BeClinic

Sprzedaż i obsługa klienta, Zdrowie / Uroda
Telefon
575-480-400
Adres
81-304 Gdynia, Kazimierza Górskiego 2 (Galeria Riviera)

Benefity

  • Szkolenia

  • Elastyczne
    godziny pracy