• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Barbora Polska Sp z o.o.

Opis firmy


Poznaj nas

Rozwijamy w Polsce pomysł wygodnych zakupów internetowych świeżych produktów spożywczych i chemii gospodarczej. Po sukcesach w krajach bałtyckich, od grudnia 2020 roku tworzymy polski #TeamBarbora, by szybko i wygodnie dostarczać jakościowe produkty do domów naszych klientów. Podbiliśmy Warszawę, a teraz pora na kolejne miasta!

Kulisy pracy w Barbora Polska tworzą: wielkopowierzchniowy magazyn, gdzie przechowujemy i kompletujemy produkty do zamówień naszych klientów, rozbudowane zaplecze logistyczne oraz serce naszej działalności, czyli e-sklep. Są one zarządzane i obsługiwane przez nasz wyjątkowy zespół, #TeamBarbora, który codziennie, z godziny na godzinę kontroluje przepływ dostaw produktów, zamówień i je realizuje.

Nasz cel to szybkość i wygoda internetowych transakcji zakupowych, ale przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych produktów. Selektywnie wybieramy dostawców oferowanych towarów. Nasze auta wyposażone są w systemy klimatyzacji i wentylacji, aby przewożone towary zawsze docierały do naszych klientów świeże i nienaruszone.

Wygodnie, szybko i z uśmiechem – tak obsługujemy zamówienia naszych klientów.  

Co nas wyróżnia?

Rozwijamy nasze zespoły: w Polsce działamy od grudnia 2020 roku, a obecnie nasz zespół liczy ponad 100 osób. Budujemy ścieżki karier dla naszych pracowników, aby mogli rozwijać z nami skrzydła. 

Dbamy o partnerstwo w zespole i pozostawiamy przestrzeń do realizacji własnych pomysłów. Rośniemy dzięki naszym pracownikom i ich rzetelnej pracy. Każdy głos i pomysł ma dla nas znaczenie, bo rozumiemy, że wspólnie budujemy biznes przyszłości.

Dbamy o świat wokół nas – zamówienia pakujemy w ekologiczne torby papierowe i wkrótce chcemy wyeliminować foliowe torby z naszego e-sklepu. Nie generujemy dodatkowych odpadów, a zamówione warzywa i owoce zamawiamy od lokalnych dostawców w optymalnie dopasowanych  ilościach.

Dbamy o wygodę i komfort naszych klientów. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych klientach. Wiemy, że jeśli zadbamy o ich wygodę i komfort, pozwolą nam pozostać w swoim codziennym życiu na dłużej. I to będzie dla nas największa nagroda. 

CO JEST PODSTAWĄ NASZEGO DZIAŁANIA?

Wzrost i Rozwój
Nasze start-upowe podejście pozwala na realizację wielu pomysłów i wdrażanie własnych rozwiązań. W kilka miesięcy rzetelna praca naszego zespołu pozwoliła nam uplasować się wśród liderów internetowych zakupów spożywczych w Warszawie i to doświadczenie przenosimy na kolejne miasta. Nasz wzrost to rozwój naszych pracowników.

Otwartość
Chwalimy się nieformalną atmosferą jaka u nas panuje, bo wiemy, że wyzwala ona otwartość relacji i ułatwia komunikację.

Szacunek i zaufanie
Szacunek dla innych osób i ich pracy to klucz sukcesu Barbora. Ufamy naszym pracownikom i podejmowanym przez nich decyzjom. Wiemy, że szacunek i zaufanie to fundament naszych relacji z pracownikami, który rezonuje potem w ich kontakcie z klientami.

Praca zespołowa
Wspólnie gramy do jednej bramki, dlatego każdy z naszych pracowników rozumie znaczenie odpowiedzialności za swoją pracę i otwartości, by pomóc koleżankom i kolegom z zespołu. Wspólnie możemy więcej.

WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ W CODZIENNEJ PRACY

Świadomość
Stawiamy naszym zespołom i pracownikom realne cele. Każdy w Barbora zna i rozumie swoje zadania. Wiemy, że tylko pełne zrozumienie dla swojej indywidualnej roli, wspiera budowę całej firmy. Każdy z członków #TeamBarbora ma świadomość możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w naszym zespole.

Odpowiedzialność
Rozumiemy znaczenie odpowiedzialności za swoją pracę. Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę nadaje sens naszym działaniom i jest motorem do rozwoju. Dlatego wspieramy naszych pracowników, którzy są gotowi na przyjmowanie coraz większej odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Doceniamy takie podejście i wspieramy indywidualny rozwój i awanse.

Wiara w siebie
Świadoma i odpowiedzialna praca jest możliwa tylko wtedy, gdy wierzymy w siebie i swoje możliwości. Chwalimy, podnosimy na duchu i umacniamy w członkach naszych zespołów poczucie, że „potrafię” i „mogę” wykonać dane zadanie.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ ROZWIJAĆ?

Zespół Logistyki - Jeśli nie lubisz nudy i szukasz pacy zmianowej, dzięki której będziesz mieć czas na swoje pasje. Jeśli masz zadaniową naturę, nie wyobrażasz sobie życia bez auta a dobra orientacja w mieście to Twoja główna cecha, to Ciebie szukamy! Pracuj z nami jako Opiekun Klienta.

Zespół Asortymentu - Jeśli jesteś koneserem smaku i rozumiesz, jak wielką rolę w procesie gotowania odgrywają wysokiej jakości produkty, nasz Zespół Asortymentu może być miejscem dla Ciebie! Będziesz je selekcjonować, dobierać i decydować o ostatecznym kształcie szerokiej oferty produktowej Barbora dla naszych klientów.

Zespół Magazynowania – Lubisz, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, a jeśli nie jest, masz naturalną potrzebę by przewrócić to do oczekiwanego stanu. Rozumiesz, czym jest zarządzanie gospodarką magazynową i że praca w magazynie to praca zgodnie z systemem i procesami, dzięki którym każdy produkt jest łatwo dostępny i zawsze na swoim miejscu. Jeśli tak, śledź nasze oferty w Zespole Magazynowania i dołącz do nas!

Zespół Marketingu – Obserwujesz trendy rynkowe i rozumiesz świat digital oraz e-commerce. Wiesz, jak skutecznie przełożyć nowe trendy na realne działania by zwiększyć rozpoznawalność marki. Świetnie poruszasz się w tradycyjnych kanałach komunikacji i nie boisz się nowych. Wiesz, jak mówić w imieniu marki, aby budować jej branding. Jesteś typem poszukiwacza lepszych rozwiązań, bo marketing to świat wiecznych zmian. Zmieniaj, kreuj i buduj nasz marketing, czekamy na Ciebie!

Zespół Obsługi Klienta – Lubisz rozmawiać z ludźmi i jednocześnie cechuje Cię podzielna uwaga? Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie klient Barbora, który nie może odebrać zamówienia które u nas złożył w czasie w którym zaplanował, gdyż utknął w korku, pracy, … Możesz mu pomóc – w trakcie rozmowy organizując proces dostawy w inny sposób – łatwo i szybko. Tym właśnie zajmuje się nasz dział obsługi klienta! Brzmi jak praca dla Ciebie? Dołącz do nas!

Zespół Finansów – Analiza biznesowa? Dane finansowe? Proponowanie rozwiązań związanych z zarządzaniem finansami? To Twoje pasje? Pracuj w naszym zespole finansów - tu nie ma przypadków, wszystko jest dokładnie wyliczone i dopięte na „ostatni guzik”. Brzmi jak Twoje cechy osobiste? - Zapraszamy!

Zespół HR – Lubisz ludzi, wiesz jak wspierać ich rozwój i chcesz dzielić się swoim doświadczeniem z nimi. Wiesz, że można budować przyjazne miejsce pracy i dbać o wynik biznesowy. Rozumiesz, że ważna jest terminowa wypłata pensji ale i inwestycja w przyszły rozwój pracowników. Rozpocznij pracę w #TeamBARBORA. ­­

Brzmi dobrze? Czekamy na Ciebie!

Aplikuj na aktualnie prowadzone projekty rekrutacyjne (listę stanowisk na które prowadzimy rekrutacje znajdziesz tutaj ) lub wyślij nam swoje cv na adres: praca@barbora.pl
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Kurier

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 24 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 100 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Barbora Polska Sp z o.o.

Sprzedaż i obsługa klienta

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników