Profile pracodawców

Profil pracodawcy

BEST S.A.

BEST S.A.

Finanse / Bankowość,
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
  • telefon

    58 769-92-99,
  • fax

    58 769-92-26
  • adres

    81-537 Gdynia, Łużycka 8A

O nas

Jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych i jedną z największych na Pomorzu. Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach: w Gdyni i w Elblągu. Jako instytucja zaufania publicznego, kierujemy się wartościami: Wiedza, Etyka, Skuteczność. Dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać jak najlepszych Pracowników, którym zapewniamy najbardziej optymalne warunki rozwoju, aktywnie wspierając ich w systematycznej realizacji celów zawodowych oraz pomagając zidentyfikować i doskonalić kompetencje i talenty.

Jesteśmy zespołem nieszablonowo myślących profesjonalistów, nastawionych na efektywność, innowacyjność oraz dostarczanie optymalnych rozwiązań biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji.

Fundamentem Grupy BEST jest umiejętność współpracy osób o różnych predyspozycjach, wykształceniu i  wieku. Wspólnie budujemy kulturę pracy zespołowej, której głównymi wyznacznikami są otwartość na współpracę i wzajemne wsparcie. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój zawodowy.

W ramach Spółki BEST możesz realizować się zawodowo w różnych obszarach i choć trzonem naszej działalności jest obsługa wierzytelności (Call Center, Administrowanie Danymi i Archiwizacja, obsługa spraw na etapie Sądowo-Egzekucyjnym), to jednak pamiętajmy, że nie mniej ważne dla efektywnej działalności BEST S.A. są pozostałe działy, które stanowią niezbędne wsparcie dla Pionu Operacji, świadcząc usługi wewnętrzne na potrzeby całej Grupy Kapitałowej, takie jak np.:

IT, Księgowość, Human Resources, Audyt wewnętrzny i Kontrola, Administracja, Zarządzanie Procesami, Zarządzanie Aktywami, czy też Obsługa Kluczowych Klientów.

Ponadto wokół BEST S.A. funkcjonują również inne Spółki, które wchodzą w skład Grupy Kapitałowej: BEST TFI S.A., BEST NIERUCHOMOŚCI I BEST DORADZTWO PRAWNE. Fakt, iż tworzymy razem Grupę Kapitałową otwiera przed naszymi Pracownikami nowe horyzonty, daje możliwości rozwoju w różnorodnych kierunkach, a w konsekwencji pozwala planować konkretne i realne ścieżki kariery.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w BEST? Zajrzyj na: www.best.com.pl

Galeria

Zatrudniamy 500 pracowników