Profil pracodawcy

BAUKRANE

Opis firmy


Baukrane Budownictwo to ogólnopolski dostawca rozwiązań technologii systemów szalunkowych (deskowań), systemów BHP, rusztowań, żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów a także akcesoriów do robót żelbetowych.
Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest rozwój na który wpływa ciągła obserwacja i wsłuchiwanie się w potrzeby rynku budowlanego oraz dialog z odbiorcami produktów i usług.
Baukrane od dłuższego czasu przygotowywało się do kroku w kierunku własnej produkcji. Dziś z dumą można powiedzieć, że udało się to osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i determinacji Zarządu i całego zespołu — Baukrane jest producentem własnych systemów szalunkowych.Jako producent dostarcza nowoczesne i innowacyjne rozwiązania wielokrotnie  sprawdzone przez praktyków a opracowane przez zespół najlepszych polskich inżynierów.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych — to zdanie idealnie opisuje unikatowy charakter przedsiębiorstwa - równoczesne ofertowanie nowoczesnych systemów szalunkowych oraz żurawi wieżowych w połączeniu z systemami BHP, rusztowaniami oraz zabezpieczeniem placu budowy w postaci kontenerów i ogrodzeń to bezapelacyjnie fenomen w branży budowlanej, i wartość jakiej nie oferuje żadna inna firma.
W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór asortymentu, przeznaczonego nie tylko na wynajem ale również na sprzedaż — zarówno sprzęt nowy, jak i używany.

Skala działania firmy jest globalna, czego zasługą jest mocno rozwinięty dział importu i eksportu, dział handlowy a także e-commerce (w którym można m.in  nabyć żurawie czy kompletne systemy szalunkowe) umożliwiający zakupy z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Baukrane to solidny partner o czym świadczą często przyznawane nagrody, wyróżnienia i referencje od podmiotów współpracujących i firm z otoczenia biznesu - często opisujących kompleksową realizację trudnych i wymagających projektów.
Ponad 200 osobowy zespół, od kilkunastu lat, stale podnosi swoje kompetencję aby dostarczać klientom i partnerom - jakość, usługi oraz obsługę na najwyższym, światowym poziomie. Połączenie tych wartości wraz z rzetelnością i dbałością o detale gwarantuje owocną i satysfakcjonującą, wieloletnią współpracę.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 80 osób
Aktualnych ofert 4
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

BAUKRANE

Architektura i budownictwo, Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 345-11-77
Fax
58 345-11-88
Adres
80-299 Gdańsk, Jana Keplera 36
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  samochód

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników

 • Miejsce pracy
  przyjazne zwierzętom

 • Nowoczesne
  biuro