Profil pracodawcy

BAUKRANE

Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży sprzętu budowlanego od 2008 r.
Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi.
Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.
BAUKRANE oferuje wszystko, co jest niezbędne na placu budowy:
  • Żurawie dolno i górno-obrotowe – jesteśmy tam, gdzie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych.
  • Wynajem, sprzedaż oraz doradztwo w zakresie szalunków ściennych i stropowych – niezależnie od charakteru i rozmiaru inwestycji budowlanej.
  • Systemowe ogrodzenia budowlane, które są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba szybkiego, estetycznego i skutecznego wydzielenia terenu.
  • Kontenery w dowolnych konfiguracjach, o dowolnych parametrach, przygotowywane indywidualnie zgodnie z zapytaniem, stanowiące zaplecza budowy, lub zgodnie z innymi wymogami naszych klientów. Oferta obejmuje zarówno wynajem, jak i sprzedaż. Zapewniamy transport oraz montaż.
KOMPLEKSOWO OBSŁUGUJEMY KAŻDĄ BUDOWĘ !

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 80 osób
Aktualnych ofert 3
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
BAUKRANE

BAUKRANE

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 345-11-77
Fax
58 345-11-88
Adres
80-299 Gdańsk, Jana Keplera 36
wyznacz trasę »