• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Auto Best B.Baranowski

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski działa od 2001 r.
Kursy prowadzone są w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D
oraz szkoleń kierowców zawodowych.
Biuro i sale wykładowe ośrodka mieszczą się w ścisłym centrum Gdyni.
Wyróżniamy się posiadaniem przestronnego i największego w Gdyni placu manewrowego. Jego zaletą jest rozmieszczenie stanowisk do przeprowadzania manewrów w taki sam sposób jak wygląda to w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego.
Rzetelną wiedzę merytoryczną i praktyczną przekazują profesjonalni wykładowcy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby kursanta.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów uczymy kandydatów na kierowców prawidłowego zachowania na drodze, prawidłowej analizy sytuacji drogowych, tolerancji i wyrozumiałości dla błędów innych kierowców, a nade wszystko bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Nasze kursy to gwarancja profesjonalnego przygotowania do egzaminu państwowego, jak i do późniejszej samodzielnej jazdy.
Naszą dewizą jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zaszczepienie tej idei naszym kursantom.
Rocznie kurs na prawo jazdy kończy  średnio 300 osób.
Do tej pory wyszkoliliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Zapraszy instruktorów do dołączenia do naszej drużyny

Poszukujemy Instruktorów Nauki Jazdy

Do naszego zespołu zapraszamy osoby posiadające uprawnienia instruktora kategorii

  • A,
  • B,
  • C,
  • BE, CE,
  • D.

Wymagania:

  • odpowiednie uprawnienia instruktora nauki jazdy,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy,
  • umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z kursantami,
  • cierpliwość i opanowanie.

Obowiązki:

  • szkolenie w zakresie części teoretycznej i praktycznej,
  • staranne prowadzenie kart przeprowadzonych zajęć,
  • wypełnianie ewidencji godzin pracy.

Oferujemy:

  • przyuczenie do zawodu po dopiero ukończonym kursie instruktora,
  • wsparcie na każdym etapie pracy,
  • pracę na pojazdach ośrodka,
  • stałą pracę i długoletnią współpracę,
  • uczciwe wynagrodzenie oraz traktowanie,
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy w największym ośrodku szkolenia kierowców w Gdyni.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu:
501 571 410 Bogdan Baranowski

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 5 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
58 661-65-76
Fax
Adres
81-391 Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A (Biuro i Sale Wykładowe przy pomniku Harcerzy nad Monte)

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Służbowy
    samochód

  • Parking dla
    pracowników

  • Nowoczesne
    biuro