Profil pracodawcy

Atrakcyjne Domy

Opis firmy


Atrakcyjne Domy Sp. z o.o. jest firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Firma rozpoczęła działalność w 2012 roku i od 8 lat zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę indywidualnym Klientom. Współpracujemy z firmami, które świadczą usługi zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta. Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu..
 
Od 2015 roku wprowadzamy na rynek własny projekt domu  jednorodzinnego  w wersji nowoczesnej oraz klasycznej - "Dom na 10 sposobów", dający możliwość własnej aranżacji wewnątrz budynku. Projekt ten charakteryzuje się nowoczesną oraz klasyczną architekturą, przemyślanym układem pomieszczeń oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi. 

Dodatkowo świadczymy usługi doradcze w zakresie budownictwa energooszczędnego. Wyjaśniamy z jakich materiałów budować, jakie wybrać instalacje, jak zapewnić pożądany poziom efektywności energetycznej domu, aby budowany dom odpowiadał najnowszym standardom energetycznym. 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 10 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Atrakcyjne Domy

Atrakcyjne Domy

IT / Programowanie
Telefon
690 819 140
Adres
81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23 (lokal 5, III piętro)
wyznacz trasę »

Benefity