Profil pracodawcy

Artistic

O nas


Ponad 20 dyscyplin - zajęcia taneczne oraz fit&flexi dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Warsztaty & lekcje indywidualne. Specjalizujemy się w tańcu.

Agnieszka Janura po karierze tanecznej, wraz z innymi artystami z Gdańskiego środowiska artystycznego już 15 lat temu podjęła inicjatywę nauczania baletu najmłodszych - wprowadzając tym samym, w świat tańca:) Przez wiele lat pracując nad różnymi projektami, w różnych miejscach, z różnymi ludźmi w różnym wieku i etapie zaawansowania dotarła do etapu stworzenia własnego miejsca.

Podążając za swoją pasją zainicjowała projekt stworzenia Studia Tańca. Garnizon Kultury gdzie powstało Studio idealnie wpisuje się w misję Studia Artistic. Wspólna przestrzeń artystyczna gdzie łączą się różne środowiska kulturalne, w zrewitalizowanej części Wrzeszcza, gdzie skupiają się różnorodni twórcy. Pośród wielu dziedzin sztuki rozwijających się w Garnizonie, jesteśmy i my.

Studio otwarte jest dla osób które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem, ale także dla profesjonalnych tancerzy i sportowców , którzy pragną udoskonalać swój warsztat również w nowych dziedzinach. Głównym celem studia jest integracja środowisk tanecznych. Promowanie tańca jako sztuki i wyrazu artystycznego. W Studiu odbywają się zajęcia w ponad 20 dyscyplinach tanecznych oraz akrobatyki. Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzieży oraz dorosłych do grup o różnym stopniu zaawansowania. Organizujemy również warsztaty taneczne z różnych dziedzin – z wybitnymi gośćmi – gwiazdami tańca i polskich scen teatralnych. Instruktorzy Studia to często aktywni tancerze teatralni oraz wybitne postacie świata sztuki. Zajęcia prowadzą też specjaliści z innych dziedzin. W Studio odbywają się zajęcia taneczne, wzmacniające ciało Fit&flexi oraz akrobatyka. To co robimy i czym żyjemy to nasza pasja - chcemy się nią dzielić.

Kim jesteśmy

W naszym Studio zatańczysz (zarówno młodzież dorośli jak i dzieci) : Jazz, Balet, Modern, taniec współczesny,All That Jazz, Floorwork, latino, taniec użytkowy dla par, street dance oraz poćwiczysz na innowacyjnych zajęciach fit&flexi: Body Ballet, Body Artis, Body Ballance, stretching. Realizujemy lekcję indywidualne dla tancerzy i uczniów szkół baletowych, poprowadzimy przygotowanie do egzaminów i dyplomów tanecznych. Zapraszamy na lekcję przygotowujące do pierwszego tańca. Artistic - taniec to nasza pasja - integrujemy środowiska taneczne. promujemy taniec jako sztukę oraz wyraz artystyczny.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 17 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Artistic

Sztuka / Rozrywka / Kultura
Telefon
720-833-877
Adres
80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21 (w Garnizonie Kultury, obok Starego Maneżu)
wyznacz trasę »