• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

ARTISTIC -

O nas


Przedszkole Artistic powstało z miłości do dzieci i pasji do sztuki i tańca... Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam otworzyć się na nowe horyzonty i stworzyć miejsce, gdzie Mali Artyści będą mogli rozwijać się na wielu płaszczyznach artystycznych.
Kochani tancerze, i pasjonaci tańca,
po 12 latach przyszła pora na nowe wyzwanie i realizację kolejnego artystyczno-edukacyjnego projektu
Jesteśmy nie tylko tancerzami, ale również pedagogami z pasją i chcemy dać szansę najmłodszym na pełną edukację artystyczną, dlatego Studio Tańca Artistic w Garnizonie Kultury zmienia się w ARTISTIC - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE.

TRWA NABÓR NA ROK 2022/2023

Kim jesteśmy

Przedszkole ARTISTIC to idealne miejsce na rozpoczęcie artystycznej przygody. Bogaty autorski program edukacyjny oparty na różnych dziedzinach sztuki pozwoli na harmonijny rozwój intelektualny, emocjonalny, poznawczy i społeczny dzieci. Realizowany przez nas autorski program edukacji artystycznej jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego MEN i spójnie uzupełnia jego treść.

Zwracamy uwagę na potrzebę przygotowania dzieci do życia w środowisku wielokulturowym, w których otwartość i komunikatywność odgrywają dużą rolę. Placówka zapewnia dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim oraz językiem francuskim.

METODA PROJEKTU
podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN będziemy realizować za pomocą metody projektu. Jest to praktyczna metoda zdobywania wiedzy, gdzie dzieci stają się głównymi odkrywcami otaczającego ich świata. Możliwość integrowania treści dydaktycznych z aktywnościami fizycznymi pozwoli zaangażować w proces poznawczy wszystkie zmysły. Realizacja projektu to jednocześnie współpraca i wzajemne relacje, dzięki którym uśmiech i dobra zabawa to naturalne środowisko do budowania przyjaźni.

ZALETY PROGRAMU WYCHOWAWCZEGO ARTISTIC
Program umożliwia wychowawcom przedszkolnym, dyrekcji i rodzicom realizację spójnej ścieżki wychowawczej, wzmacniają skuteczność działań zarówno rodziców, opiekunów jak i kadry przedszkola, jednocześnie doskonale wspierając obustronną komunikację.

Zapraszamy do zespołu ambitnych i zaangażowanych pedagogów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 20 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 20 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 17 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

ARTISTIC -

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia, Sztuka / Rozrywka / Kultura
Telefon
720-833-877
Adres
80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21 (w Garnizonie Kultury, obok Starego Maneżu)

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy