Profil pracodawcy

Aquaclean

AquaClean jest prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się profesjonalnym utrzymywaniem czystości, pielęgnacją zieleni oraz odśnieżaniem.

Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, biura, hotele, kompleksy sportowe, powierzchnie magazynowe i przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Siedziba firmy AquaClean znajduje się w Trójmieście, ale obszarem naszej działalności obejmujemy tereny całej Polski Północnej.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i produktami do utrzymania higieny renomowanych firm, a także bogatym doświadczeniem. Nasi pracownicy świadczą o nas: są rzetelni, uczciwi, godni zaufania oraz należycie przeszkoleni z zakresu higieny i właściwego stosowania środków czystości.

Historia firmy

Firma Aquaclean powstała w styczniu 2010 roku w Gdańsku i początkowo nosiła nazwę Affiner & Clean. Od momentu założenia specjalizujemy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, centrów fitness, wellness & SPA, biur, apatamentów oraz hoteli.
Obecnie możemy pochwalić się współpracą z wiodącymi firmami z Trójmiasta. Zaufało nam również wiele wspólnot mieszkaniowych, dla których świadczymy nasze usługi od wielu lat.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 25 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Aquaclean

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
501 371 776
Adres
80-758 Gdańsk, Siennicka 25 (2 piętro lok.12)
wyznacz trasę »