Profil pracodawcy

Apteka GEMINI

Poznaj nas


Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​170 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast.

Od kilkunastu lat ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca
w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Kim jesteśmy?

Apteki Gemini to przede wszystkim fachowi Farmaceuci, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu dziedzin, w tym: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Obecnie zatrudniamy łącznie 2200 pracowników. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju naszych aptek stacjonarnych i apteki internetowej, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, ale i budowania zaangażowanego, zorganizowanego zespołu. Dzięki temu Gemini jest coraz bardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku.

W Gdańsku mamy dwa biura: w Alchemii przy ul. Grunwaldzkiej 411, gdzie pracują wszystkie działy odpowiedzialne za funkcjonowanie Aptek Stacjonarnych oraz na ul. Trzy Lipy 3 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (PPNT), gdzie mieści się nasz magazyn, dystrybucja, Biuro Obsługi Klienta i zespół operacyjny Apteki Internetowej.

Jako młody i wciąż rozwijający się zespół, nie stoimy w miejscu i poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego podwójnie czujemy się zobowiązani do troski o naszych Pacjentów. Poprzez profesjonalizm i otwartość na bycie coraz bliżej ich potrzeb zyskujemy ich szacunek i zadowolenie. Swobodna atmosfera, uśmiech i życzliwość pomaga w kreatywnym wypełnianiu naszej misji. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Dużo się u nas dzieje, więc jeżeli jesteś człowiekiem pełnym zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, to najedź kursorem na zakładkę "oferty pracy". Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Konsekwentnie rozwijamy się i zmieniamy, aby odpowiedzieć na to pytania brzmiała - pracuje się u nas dobrze. Tworzymy duży i jednocześnie zgrany zespół, który świetnie się ze sobą czuje. Atmosfera w biurze jest wyjątkowo przyjazna. Nie obowiązuje u nas dress code, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty” i pracujemy z uśmiechem na ustach. Jednak przede wszystkim - nie boimy się wyzwań. Jesteśmy odważni i pewni w swoich działaniach, a ambitne projekty realizujemy w zgranych zespołach składających się ze specjalistów wielu dziedzin. Sukces i ciągły rozwój wpisane są w filozofię firmy.

Benefity

 • wygodnie dojeżdżasz do pracy: mamy biuro w Centrum Biznesowym Alchemia, do którego dotrzesz bez problemu SKM, autobusem czy tramwajem oraz równie dobrze skomunikowane biuro w Parku Naukowo Technologicznym,
 • pracujesz swobodnie: mówimy do siebie po imieniu, nie mamy ścisłego dress codu i wspólnie realizujemy ambitne projekty,
 • masz dostęp do bezpłatnej opieki medycznej: miesięczny abonament za opiekę pokrywa pracodawca,
 • nie stresujesz się w pracy: w biurze poznasz wielu młodych pracowników, którzy też niedawno rozpoczęli swoją karierę w Gemini,
 • bierzesz udział w wyjątkowych i innowacyjnych projektach: nie boimy się wyzwań i odpowiadamy na potrzeby rynku, cenimy sobie kreatywność i odwagę,
 • masz stabilną i pewną pracę: jesteśmy dużym pracodawcą zatrudniającym ponad 2200 pracowników w całej Polsce,
 • możesz udzielać się sportowo: mamy swoją firmową drużynę „Gemini Team”, sportowe koszulki, dużo zapału i energii,
 • nauczysz się wielu rzeczy: pracujemy nad wieloma projektami, podczas których nabędziesz wiele cennych umiejętności,
 • zapewniamy różnorodne możliwości rozwoju: wychodzimy z założenia, że to człowiek ma czuć się dobrze na stanowisku, dlatego szukamy stanowiska dla pracownika - nigdy odwrotnie.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 21 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 2200 osób
Aktualnych ofert 17
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Apteka GEMINI

Łańcuch dostaw, Medycyna / Weterynaria
Telefon
587701880
Adres
80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy