Profil pracodawcy

Amazon Development Center

Description


Amazon Development Center w Gdańsku to miejsce, w którym liczne zespoły pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, stanowiącymi podstawę produktów i usług oferowanych przez Amazon na całym świecie.
 
Programiści i researcherzy pracują nad rewolucyjnymi zmianami w sposobach nawiązywania interakcji z produktami i usługami Amazon. Skupiamy się na systemach rozproszonych i technologiach takich jak Text-to-Speech czy przetwarzanie języka naturalnego (Natural Language Understanding - NLU). Projektując, rozwijając i wspierając oprogramowanie światowej klasy, chcemy, aby konsumenci odczuli prawdziwą różnicę. Pracujemy kompleksowo i na wielką skalę – dlatego innowacja to podstawa tej pracy
 
Zespół pracujący nad Natural Language Understanding buduje i rozwija usługi oparte na chmurze, które umożliwiają Alexie oraz AWS LEX zrozumienie ludzkiego języka. Z pasją skupiamy się na budowaniu kompleksowych systemów rozproszonych na wielką skalę. Procesowe uczenie maszynowe naszego autorstwa wspiera miliony konwersacji prowadzonych z Alexą. Ściśle współpracujemy z wieloma zespołami pracującymi nad asystentem głosowym Amazon, aby konsumenci mogli bez problemu prowadzić z nim długie rozmowy.
 

Alexa Hybrid Engine to z kolei zespół, który jest częścią większego – pracującego nad głosem Alexy. Wierzymy, że głos jest najprostszym i najbardziej naturalnym sposobem komunikacji. Stąd naszym celem jest, aby asystent głosowy był dostępny wszędzie: także w trybie offline lub w samochodzie.
 
Zespół pracujący nad Alexa Text-To-Speech (TTS) sprawia, że Alexa mówi i brzmi tak naturalnie, jakby była człowiekiem. Wdrażamy nowe funkcje, które umożliwiają programowanie umiejętności asystenta głosowego z wykorzystaniem różnorodnych mechanizmów – dzięki temu użytkownicy mogą wyruszyć w niezwykłą podróż z Amazon Echo. Upewniamy się, że głos Alexy, pochodzący z chmury obliczeniowej, jest dostępny na dziesiątkach milionów urządzeń od Amazon oraz innych producentów. Dzięki naszym usługom, programiści pracujący nad umiejętnościami Alexy wyposażają ją w naturalny głos – to oznacza bardziej intuicyjny sposób interakcji z tą technologią, używaną codziennie przez wielu użytkowników.
 
Osoby pracujące nad Amazon Polly tworzą zespół, który zmienia tekst w ludzką mowę z wykorzystaniem usługi AWS Text-To-Speech, umożliwiając programistom tworzenie mówiących aplikacji – w ten sposób mogą zaprojektować zupełnie nowy rodzaj produktów wykorzystujących mowę. Rozwijamy możliwości usług przeznaczonych dla klientów, takich jak konsola czy SDK. W ten sposób możemy zaprojektować rozwiązanie z różnymi głosami wykorzystującym wiele języków. Konsumenci lub programiści mogą wybrać ten idealny dla nich i wykorzystać go do tworzenia aplikacji działających w wielu krajach
 
Compliance Operations to zespół, który jest częścią organizacji Security and Compliance (HS3C). Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa naszych klientów i nieustannie dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę naszych klientów, partnerów oraz dostawców. Jesteśmy odpowiedzialni za gwarancję, że produkty i usługi sprzedawane przez Amazon są zgodne z regulacjami. Zespół Compliance Operations zajmuje się zadaniami operacyjnymi dla HS3C, wspierając dostawców na wszystkich platformach Amazon i prowadząc działania klasyfikacyjne w ramach programów dotyczących produktów objętych ograniczeniami, niebezpiecznych towarów, bezpieczeństwa produktów oraz globalnego handlu i bezpośredniego importu.


Jeśli chcesz dołączyć do jednego z naszych zespołów w Gdańsku, sprawdź nasze oferty na https://www.amazon.jobs/en/landing_pages/gdansk-amazon-development-center

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 200 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Amazon Development Center

Amazon Development Center

Analiza / Statystyka, IT / Programowanie
Telefon
58 882-32-00
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Olivia Point & Tower)
wyznacz trasę »