Profil pracodawcy

Alior Bank

Poznaj nas bliżej


Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Kilka faktów o nas:
✅ Jesteśmy na rynku od 2008 roku.
✅ Łączymy tradycję z innowacją.
✅ Zaufało nam już ponad 4 miliony Klientów.
✅ Mamy 192 oddziały własne.
✅ Zatrudniamy ponad 7000 osób.
✅ Od 10 lat jesteśmy na podium w rankingach Forbes i Newsweek.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Pracownicy Alior Banku to nie tylko analitycy, marketingowcy, menedżerowie, czy bankierzy. To przede wszystkim osoby z pasją! „Po godzinach” dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia w ramach sekcji sportowych: m.in.: piłki nożnej, koszykówki, fitness & healthy lifestyle, biegowa, żeglarska, squasha, golfa oraz turystyczno-górska. Dodatkowo w ramach wolontariatu „Zaangażowani w pomaganie” nasi pracownicy włączają się w różnorodne akcje charytatywne. Dzięki temu dbamy o innych, pomagamy tym którzy tego potrzebują, pielęgnując przy tym swoje relacje i przyjaźnie.

Ze swoimi koleżankami i kolegami z pracy lepiej poznasz się na spotkaniach integracyjnych, wyjazdach, wydarzeniach, imprezach. Razem też celebrujemy urodziny, nasze święta, duże i małe sukcesy

Sieć Sprzedaży


Jesteśmy rozpoznawalni i mamy dobrą markę na rynku - nasze produkty są znane wielu klientom, co znacznie ułatwia sprzedaż. Obszar sprzedaży jest dla nas wyjątkowo ważny, ponieważ to właśnie Bankierzy reprezentują Alior Bank przed Klientami.

W całej Polsce znajduje się blisko 200 Oddziałów własnych Alior Banku. Dodatkowo w większych miastach oferujemy zatrudnienie w Centrach Bankowości Korporacyjnej i oddziałach Private Banking. W każdym z tych miejsc masz możliwość realizowania indywidualnej ścieżki kariery. Do naszej Sieci Sprzedaży szukamy ekspertów i specjalistów ze znajomością konkretnych obszarów produktowych:

 • Produkty kredytowe i depozytowe
 • Kredyty hipoteczne
 • Inwestycje
 • Private Banking
 • Mikroprzedsiębiorstwa
 • Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
 • Korporacje


Rozwój to nasze DNA! Mamy liczne programy rozwojowe, dedykowane specjalnie dla pracowników Sieci Sprzedaży, dzięki którym zdobędziesz wartościowe na rynku umiejętności. U nas menedżerowie wspierają i rozwijają pracowników. Dlatego, żadne Twoje pytanie lub potrzeba - nie pozostaną bez odpowiedzi.

Od kilku lat z sukcesami bierzemy udział w konkursach branżowych, m.in.: Złoty Bankier, ranking „Forbes” i „Newsweek Polska” Dołącz do nas i zdobywaj kolejne nagrody, wyróżnienia i statuetki.

Działy Obsługi Zdalnej


Kanały obsługi zdalnej to bardzo ważny obszar w banku. Dla wielu Klientów pierwszy kontakt z bankiem, to właśnie rozmowa z konsultantem lub bankierem zdalnym. W trakcie takiej rozmowy klienci uzyskują informacje o wszystkich usługach i rozwiązaniach, zlecają wykonanie operacji lub składają wnioski o produkty, a także dowiadują się o innowacyjnych rozwiązaniach i możliwościach współpracy z bankiem.

Nie masz doświadczenie w bankowości? Dla nas to nie problem

Jesteśmy na to przygotowani - efektywne procesy wdrażania i szkolenia nowych pracowników, dają Ci szanse zdobycia szybkiego sukcesu. Dodatkowo stawiamy na efekty i doceniamy najlepszych, dlatego nie wprowadzamy ograniczeń w wysokości premii. Kwota premii zależy od Twojego zaangażowania i poziomu realizacji planu sprzedażowego.

Rozwój to nasze DNA! Codzienne obowiązki, wyzwania, szkolenia i sesje coachingowe pozwolą Ci zdobyć wiedze i umiejętności cenne na rynku pracy.

Pracując w tym obszarze:

 • Rozwiniesz umiejętności interpersonalne
 • Nauczysz się technik obsługi klienta i sprzedaży
 • Zdobędziesz wiedzę na temat działania produktów bankowych
 • Poznasz procedury, systemy i procesy wewnętrzne


Zapewniamy realne możliwości rozwoju kariery! Wszyscy menedżerowie telesprzedaży „wychowali się” w Alior Banku i przeszli ścieżkę kariery od podstaw.

IT i Centrala


Jesteś specjalistą lub ekspertem, który chce skutecznie działać, nie marnując czasu na zbędną biurokrację i długie ścieżki decyzyjne? Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie w której pracujesz? Jeżeli tak – to dobrze trafiłeś! Jesteśmy bankiem lokalnym, co oznacza, że żadna zagraniczna centrala nie narzuca nam swoich pomysłów i rozwiązań. Nasze centrale zlokalizowane są w: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Aspiracją Alior Banku jest być liderem technologii branży finansowej. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych. Dlatego zatrudniamy ponad 600 programistów, administratorów, testerów, ekspertów IT.

Zarządzamy potężnym środowiskiem IT. Każdego dnia, obsługujemy:

 • 365 aplikacji
 • 5367 serwerów fizycznych i wirtualnych
 • 715 serwerów Baz Danych


W Alior Banku pracujemy na wielu systemach - większość z nich ma mniej niż 10 lat. Aplikacje budujemy samodzielnie „od fundamentów po sam dach”, wykorzystując nowoczesne wzorce architektoniczne (cloud-native). Jako „early adopter” odważnie sięgamy po technologie, na ich bazie tworzymy efektywne i nowatorskie rozwiązania IT.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 7000 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Alior Bank

Finanse, Sprzedaż i obsługa klienta
Adres
80-332 Gdańsk, Piastowska 7
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do urlopów

 • Praca
  zdalna

 • Nowoczesne
  biuro