Profil pracodawcy

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO - Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia 3000 osób na całym świecie i świadczy usługi rekrutacyjne dla klientów w ponad 80 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn, 6 głównych centrów biznesowych zlokalizowanych jest w Bracknell, Krakowie, Manili, Cleveland, Belfaście oraz (od maja 2015 roku) w Gdańsku.

Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu pozyskiwania i zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.

Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 roku świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla kilku miedzynarodowych klientow. Obecnie centra biznesowe w Krakowie i Gdańsku współpracują z wieloma klientami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Szwajcarii, Niemiec, Węgier. Liczba zatrudnionych w firmie wzrosła z 5 osób w 2005 do ponad 800 pracowników w 2015 roku w obu polskich lokalizacjach.

Kompleksowe działania w obszarze zasobów ludzkich, wspieranie rozwoju pracowników i koncentrowanie uwagi na obszarze wellbeing zaowocowały otrzymaniem 6 razy z rzędu nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki (przyznawanej przez Fundację Obserwatorium Zarządzania pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej) oraz certyfikatu Great Place to Work.

Alexander Mann Solutions podejmuje także efektywne działania w obszarze Employer Branding oraz Corporate Social Responsibility.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Aktualizacja: 20 dni temu
Aktualizacja: 20 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 850 osób
Aktualnych ofert 2
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

Kadry / HR
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 409
wyznacz trasę »