Profil pracodawcy

Ośrodek Tabun

Opis firmy


Tabun to rozwijająca się prężnie, prowadzona z pasją restauracją. Miejsce w którym przykłada się wielką wagę do szczegółów. Począwszy od otoczenia i architektury, a skończywszy na produkcie. Ciągły rozwój restauracji możliwy jest dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób bez których taki sukces nie byłby możliwy.
Szukając nowych osób do pracy zależy nam by wzbogaciły one nasz zespół o nowe pokłady pasji, energii i kreatywności. Zwracamy dużą uwagę na zainteresowanie kulinariami i pasję do jedzenia i całej otoczki wokół niego. 
W naszym zespole pracują osoby w różnym wieku, ale atmosfera panująca w pracy jest przyjazna i swobodna.   
 

Historia firmy

Rodzinna firma która jako ośrodek powastała już w 1995 roku i od tego czasu sukcesywnie i dynamicznie się rozwija. Na początku było kameralne gospodarstwo agroturystyczne i malutka stajnia. Od 2009 roku prowadzimy również restaurację, która wciąż się powiększa i podwyższa poziom swoich usług. Niedawno rozbudowaliśmy kuchnię i wprowadziliśmy duże zmiany w restauracji dlatego też potrzebujemy wzmocnić nasz zespół o nowe świeże umysły które pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój naszej firmy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ośrodek Tabun

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 303 97 10
Adres
80-174 Otomin, Konna 29
wyznacz trasę »