Profil pracodawcy

Adnil

ADNIL - kim jesteśmy - co robimy

Biuro Projektowo - Inżynierskie ADNIL

ADNIL Biuro Projektowo-Inżynierskie to zespół inżynierów i architektów.

Doświadczenie zdobywane na przestrzeni ostatnich 15 lat pozwala nam w sposób fachowy dokonywać oceny i identyfikować problemy i zagrożenia.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi usługi w zakresie przeprowadzenia okresowej kontroli stanu technicznego budynków, opinie i ekspertyzy techniczne, inwentaryzacje budynków, przygotowanie i weryfikacja kosztorysów, wielobranżowe projekty budowlane oraz pozostałe usługi związane z szeroko rozumianym budownictwem.

ADNIL - kogo szukamy

W chwili obecnej szukamy osób na następujące stanowiska:

Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli stanu technicznego budynków wraz ze sporządzeniem protokołów,
  • Sporządzanie kosztorysów, przedmiarów, specyfikacji technicznych na podstawie dokumentacji projektowej,
  • Sporządzanie inwentaryzacji budowlanych,
  • Nadzorowanie robót budowlanych, remontowych i konserwacyjnych,
  • Analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej oraz rozwiązań technicznych przedkładanych przez wykonawcę,
  • Przeprowadzanie odbiorów robót budowlanych zgłaszanych przez wykonawcę,
  • Monitorowanie postępu wykonanych prac przez wykonawcę,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne /budownictwo/. Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCAD oraz programu kosztorysującego np. Norma.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność i kreatywność.
  • Duże zdolności organizacyjne.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • możliwość do samorealizacji i kształtowania swojego środowiska pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole.
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze.
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej niezbędnej do zdobycia uprawnień budowlanych.

Projektant/ka lub Asystent/ka Projektanta Konstrukcji Budowlanych w biurze Inżyniersko-Projektowym

  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowych w tym:
- wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych konstrukcji budowlanych
- sporządzanie dokumentacji rysunkowej
- sporządzanie przedmiarów i zestawień
- kompletowanie dokumentacji
- optymalizacja kosztowa konstrukcji
- opracowanie opinii i ekspertyz technicznych
  • prowadzenie i koordynacja projektów budowlanych .

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • zapraszamy do aplikowania również studentów ostatniego roku budownictwa .
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta lub podobnym
  • znajomość pakietu MS Office, AutoCAD/ ZWCAD, Robot Structural Analysis, RM-WIN, Advance itp.
  • zaangażowanie w powierzone zadania.
  • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • możliwość do samorealizacji i kształtowania swojego środowiska pracy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 8 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Adnil

Adnil

Architektura i budownictwo
Telefon
58 774-62-76
Adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
wyznacz trasę »

Benefity

  • Karta
    multisport

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Miejsce pracy
    przyjazne zwierzętom

  • Nowoczesne
    biuro