Profil pracodawcy

Adar

O FIRMIE


Adar sp. z o.o to polska firma transportowa zajmująca się organizacją przerzutów po krajach Unii Europejskiej: Niemczech, Austrii, Francji, Włoszech, krajach Beneluxu. Działamy w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) od ponad 35 lat.

Przez ostatnie lata wprowadziliśmy wiele zmian w sposobie funkcjonowania naszej firmy i rozwoju ludzi, dzięki którym sukces jest możliwy. Stawiamy nacisk na naukę i podwyższanie swoich kompetencji, co bezpośrednio wpływa na nasze działania w tak ciężkiej branży, jaką jest transport. Aby osiągać nasze cele, potrzebujemy ludzi oddanych i gotowych do pracy, która będzie wymagała dużego zaangażowania i motywacji. Podejmowania pewnych decyzji.

Wychodzimy poza standardy typowej spedycji, dlatego nie stoimy w miejscu. Uczymy się, zmieniamy i osiągamy zamierzone cele.

KARIERA

Adar jest jak wspinaczka na Mont Blanc. To praca dla wybranej grupy nieugiętych osób. Ludzi gotowych na poświęcenia. Wymagamy, oczekujemy. Inwestujemy w swoich i wspólnie walczymy przeciwko każdej przeszkodzie.

Działamy wedle zasady, że w życiu nie ma niczego ważniejszego od poczucia bezpieczeństwa. Aby to osiągnąć, stale toczymy walkę z przeciwnościami branży i dnia codziennego. Wygrywamy. Działamy wspólnie w sytuacjach kryzysowych, w których często jesteśmy zmuszeni podejmować ciężkie i szybkie decyzje. Działamy indywidualnie i jesteśmy bezpośrednio odpowiedzialni za przyszłość firm, które z nami współpracują.

Dla niektórych presja i szybkie tempo zmian zachodzących w branży jest za wysokie. Ludzie tracą wiarę w swoje możliwości, rezygnują, poddają się... my wybieramy ludzi niezłomnych, silnych i oddanych – ludzi z kamienia.

Kogo zatrudniamy?
Angażujemy do współpracy ludzi spoza branży, bez doświadczenia, którzy dopiero pod naszymi skrzydłami poznają prawdę o bezwzględnej branży TSL. Ludzi, którzy nie boją się wyjścia poza strefę komfortu, walki ze skamieniałymi zasadami panującymi w branży. Osób, które chcą się uczyć i stosować zdobytą wiedzę w swojej pracy Ostatnie 35 lat na rynku pokazały nam, że zmiany są możliwe tylko dzięki wspólnym działaniom ludzi nieugiętych, silnych i gotowych walczyć ponad własne siły.

Nie ukrywamy – praca w naszej firmie nie jest dla wszystkich. Szukamy ludzi z kamienia.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 120 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Adar

Adar

Łańcuch dostaw
Telefon
58 739 50 50
Adres
80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 103A
wyznacz trasę »

Benefity