• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

ATC Cargo S.A.

O nas


Największą siłą i wartością ATC Cargo są pracownicy, których zaangażowanie i kompetencje znajdują odzwierciedlenie w sukcesie firmy. Dlatego też tak ważny jest dla nas rozwój ludzi, którzy tworzą nasz zespół.


Dbamy o rozwój zawodowy


Rozwijanie kompetencji pracowników jest dla nas kwestią najwyższej rangi. Umożliwiamy członkom naszego zespołu rozwijanie oraz ciągłe doskonalenie ich umiejętności zawodowych poprzez wspieranie ich uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych m.in. kursach wg programu zatwierdzonego przez FIATA, szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez naszych ekspertów i specjalistów, konferencjach logistycznych, a także umożliwiając im korzystanie z zajęć języka angielskiego prowadzonych w siedzibie Spółki w godzinach pracy. Każde szkolenie poprzedzone jest diagnozą indywidulanych potrzeb pracowników. Kładziemy nacisk nie tylko na wydarzenia branżowe i rozwój kompetencji zawodowych. Jesteśmy świadomi, że nie tylko wiedza fachowa jest istotna. Wspieramy również rozwój kompetencji „miękkich” poprzez cykliczne szkolenia organizowane w siedzibie naszej Spółki oraz zrealizowany ze środków UE projekt „Kariera Menedżera – ATC wspiera rozwój kadry menedżerskiej”.


Work-life balance


Wiemy, jakim wyzwaniem jest godzenie życia zawodowego z prywatnym. Aby ułatwić pracownikom osiągnięcie tej równowagi, dajemy im możliwość korzystania z szerokiej gamy rozwiązań prorodzinnych. Z myślą o rodzicach pracujących w naszej firmie, od kilku lat z sukcesem realizujemy program „Mama/Tata w pracy”. W ramach tego programu młodzi rodzice korzystają m.in. z dodatkowego pełnopłatnego urlopu, kart upominkowych oraz zajęć na basenie dla niemowląt. Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mam jest możliwość odbywania wizyt lekarskich w godzinach pracy oraz pomoc w zorganizowaniu transportu na badania. Nasze działania skierowane w stronę młodych rodziców zostały już dwukrotnie wyróżnione i nagrodzone tytułami „Firma Przyjazna Mamie” (2009) oraz „Firma Przyjazna Rodzicom” (2014).

W ramach bogatego pakietu świadczeń socjalnych, oferujemy również członkom naszego zespołu możliwość skorzystania z  dofinansowania opieki nad dziećmi, a zapewniając spokój i bezpieczeństwo pracownikom i ich rodzinom, proponujemy także objęcie ubezpieczeniem grupowym oraz prywatną opieką medyczną.

Jesteśmy świadomi, że „nie samą pracą człowiek żyje”. Zmotywowany i zgrany zespół jest największym motorem napędowym firmy. Dlatego wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu ich pasji umożliwiając im m.in. udział w dorocznych regatach branży TSL. Aby zachęcić pracowników i ich najbliższych do aktywności fizycznej, oferujemy możliwość zakupu pakietów sportowych, a w ramach pakietu świadczeń socjalnych zapewniamy także dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

Ceniąc otwartą komunikację oraz umiejętność współpracy, dbamy o dobre relacje w naszym zespole. W tym celu organizujemy kwartalne spotkania integracyjne w ramach naszych działów oraz coroczne wyjazdy integracyjne dla wszystkich pracowników Spółki.

O pracownikach nie zapominamy także podczas ważnych świąt i okazji. Dlatego chętnie organizujemy wydarzenia na okoliczność Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka, Wigilii czy Mikołajek dla Najmłodszych. 
Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności – fotorelacje ze wszystkich ważnych chwil z życia ATC znajdziecie tutaj.

Koalicja na rzecz Przyjaznej Rekrutacji


ATC Cargo należy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Oznacza to, że szanujemy osoby aplikujące, ich czas i zaangażowanie oraz przekazujemy kandydatom informację zwrotną. Ważna jest dla nas Twoja opinia, dlatego stale wdrażamy rozwiązania ułatwiające kontakt z kandydatami. Zależy nam na naszym wizerunku jako pracodawcy, dlatego świadomie przystąpiliśmy do inicjatywy Przyjaznej Rekrutacji.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Agent Celny

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 120 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

ATC Cargo S.A.

Łańcuch dostaw
Telefon
58 621 39 41
Fax
58 621 39 69
Adres
81-423 Gdynia, Partyzantów 46 (III piętro)

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do urlopów

 • Praca
  zdalna

 • Służbowy
  laptop

 • Nowoczesne
  biuro