Profil pracodawcy

AIC

Firma AIC została założona w 2001 roku i bardzo szybko została uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, specjalistę w zakresie projektowania i produkcji wysokiej klasy wymienników ciepła. Przez 14 lat zbudowaliśmy stabilną strukturę, z prawie 500 osobami w zakładach produkcyjnych w 3 lokalizacjach (Gdynia Rdestowa, Gdynia Krzemowa, Tuchom). Jesteśmy liderem w dziedzinie projektowania zaawansowanych rozwiązań wymiany i odzysku ciepła.

AIC to organizacja ludzi nietuzinkowych, nastawionych na realizację zadań na najwyższym poziomie, zdolnych, z pasją. Liczą się dla nas przede wszystkim wizja i kreatywność. Realizujemy nietypowe projekty, nasi Pracownicy to osoby, które poszukują rozwiązań nawet w sytuacjach pozornie niemożliwych. Wszyscy nasi Pracownicy dążą do realizacji wspólnego celu – praca zespołowa to nie tylko pusty slogan, ale wartość, w którą wierzymy.

Historia firmy

Firma AIC powstała w Gdańsku w 2001 roku jako niewielkie biuro projektowe założone przez kilkuosobową grupę inżynierów. W ciągu zaledwie dekady przeobraziliśmy się z małego biura w dużą, dynamiczną organizację z ponad 500 osobami w 3 zakładach produkcyjnych.

Konsekwentnie budowana marka AIC stanowi dzisiaj stabilną strukturę, pracującą w oparciu o ściśle wyznaczone standardy jakościowe, wykorzystującą najwyższe światowe standardy i pojawiające się najnowocześniejsze technologie. Jesteśmy rzetelnym i pewnym producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu wymiany i odzysku ciepła, stojącym w jednym szeregu z największymi dostawcami kotłów grzewczych na świecie

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 12 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 7
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
AIC

AIC

Inżynieria, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 785-61-61
Fax
58 785-61-60
Adres
81-577 Gdynia, Rdestowa 41
wyznacz trasę »