.
Baner
Profile pracodawców

Profil pracodawcy

AIC

AIC

Inżynieria / Technologie,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
  • telefon

    58 785-61-61
  • fax

    58 785-61-60
  • adres

    81-577 Gdynia, Rdestowa 41

Opis firmy

Firma AIC została założona w 2001 roku i bardzo szybko została uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, specjalistę w zakresie projektowania i produkcji wysokiej klasy wymienników ciepła. Przez 14 lat zbudowaliśmy stabilną strukturę, z prawie 500 osobami w zakładach produkcyjnych w 3 lokalizacjach (Gdynia Rdestowa, Gdynia Krzemowa, Tuchom). Jesteśmy liderem w dziedzinie projektowania zaawansowanych rozwiązań wymiany i odzysku ciepła.

AIC to organizacja ludzi nietuzinkowych, nastawionych na realizację zadań na najwyższym poziomie, zdolnych, z pasją. Liczą się dla nas przede wszystkim wizja i kreatywność. Realizujemy nietypowe projekty, nasi Pracownicy to osoby, które poszukują rozwiązań nawet w sytuacjach pozornie niemożliwych. Wszyscy nasi Pracownicy dążą do realizacji wspólnego celu – praca zespołowa to nie tylko pusty slogan, ale wartość, w którą wierzymy.

Historia firmy

Firma AIC powstała w Gdańsku w 2001 roku jako niewielkie biuro projektowe założone przez kilkuosobową grupę inżynierów. W ciągu zaledwie dekady przeobraziliśmy się z małego biura w dużą, dynamiczną organizację z ponad 500 osobami w 3 zakładach produkcyjnych.

Konsekwentnie budowana marka AIC stanowi dzisiaj stabilną strukturę, pracującą w oparciu o ściśle wyznaczone standardy jakościowe, wykorzystującą najwyższe światowe standardy i pojawiające się najnowocześniejsze technologie. Jesteśmy rzetelnym i pewnym producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu wymiany i odzysku ciepła, stojącym w jednym szeregu z największymi dostawcami kotłów grzewczych na świecie

Praktykant w dziale HR
Kadry / HR
szczegóły »
Księgowa
Księgowość / Audyt / Podatki, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Zobacz wszystkie