Profil pracodawcy

3City Electronics

Czym się zajmujemy


Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Swoje umiejętności zdobywali w firmach produkujących zaawansowane urządzenia, sprzedawane z powodzeniem na całym świecie i wyznaczające nowe trendy w technologii.
 
Zgraną grupę 3City Electronics stanowią ludzie solidni, energiczni i kreatywni, którzy łącząc umiejętności z pasją w pełni wykorzystują swój potencjał. Są to osoby dynamiczne, rzetelne oraz otwarte w stosunku do klienta.
 
Eksperci 3City Electronics wykorzystują nowoczesne systemy zarządzania oraz innowacyjne rozwiązania projektowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów. 

O nas

Firma 3City Electronics działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych. Z wielką pasją tworzymy urządzenia od pomysłu po etap dostarczania gotowego produktu na rynek wraz z obudową i wymaganymi certyfikatami. Dbamy o najwyższą jakość, bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac oraz innowacyjność projektów, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

W październiku 2018 roku dołączyliśmy do WB Group, w której znajdują się między innymi takie firmy jak WB Electronics, Radmor, Arex, które dzięki technologii, stabilności i niezawodności swoich rozwiązań od wielu lat tworzą historię rynku przemysłowego.


Funkcjonujemy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania – posiadamy certyfikaty ISO 9001:2008 (Systemy Zarządzania Jakością) oraz ISO/IEC 27001:2013 (Technika Informatyczna, Techniki Bezpieczeństwa oraz Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji). 3City Electronics jest członkiem Pomorskiego Klastra ICT Interizon skupiającego przedsiębiorców z branży w regionie Pomorza. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nasze działania na rynku, rozwijamy w codziennej praktyce ideę społecznej odpowiedzialności biznesu CSR (Corporate Social Responsibility).

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 50 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
3City Electronics

3City Electronics

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
58 765 01 48
Adres
80-307 Gdańsk, Antoniego Abrahama 1A
wyznacz trasę »