Profil pracodawcy

2 Style

Opis firmy


Firma, którą tworzymy, wynika z pasji i chęci doskonalenia się każdego dnia. Branża fotograficzna umożliwia nam to w pełni. Każdego dnia, stawia ona przed nami nowe wyzwania, które pokazują nam jak jesteśmy ważni i potrzebni. Aby jednak tworzyć zgrany zespół, mamy nasze wewnętrzne zasady.

Nasza codzienność, to zdobywanie nowej wiedzy, eksploracja oraz poznawanie i doskonalenie siebie. Doskonalimy się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, choć biorąc pod uwagę branżę w jakiej pracujemy, wiele elementów jest wspólnych. Dzięki temu, możemy uzyskiwać ponadprzeciętne wyniki. Działając jako zespół, motywujemy i wspieramy siebie wzajemnie. Zdarzenia nietypowe i bardziej wymagające traktujemy jako wyzwania (a nie jak problemy).
Czy to oznacza, że mamy jak w raju? Nie. Jednak dzięki odpowiedniemu podejściu do życia, wiemy, jak coraz lepiej nim zarządzać. Jesteśmy wdzięczni za każdy kolejny dzień oraz to, że mamy nieograniczoną moc tworzenia.

Zdecydowanie więcej na temat naszej Kultury Organizacyjnej znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Pracuj z nami".

Sprawdź czy możesz do nas dołączyć

Po czym stwierdzisz, że możesz do nas dołączyć?
 • każdego dnia chcesz doskonalić siebie i robisz to
 • doceniasz każdy dzień swojego życia
 • w życiu widzisz wyzwania (a nie problemy)
 • doskonale rozumiesz, że rozwój jest nie tylko w pracy ale też poza nią (kursy, szkolenia, książki, audiobooki)
 • widzisz ciągle rosnącą wartość w sobie, a nie w tym, co posiadasz
 • lubisz dzielić się z innymi zdobytą wiedzą jak i umiesz uczyć się od innych
 • doskonale wiesz, że energia do działania, wszelkiego rodzaju uczucia i odczucia są zależne tylko i wyłącznie od Ciebie – to Ty kreujesz swoje życie, a to co masz obecnie, to efekt tej kreacji
Pełną informację tekstową naszej Kultury Organizacyjnej znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Pracuj z nami".

Nasz misja

Głęboko wierzymy, że tak, jak w każdej innej branży, tak i w fotografii trzeba iść z duchem czasu. To, że świat cyfrowy masowo przyspieszył, nie oznacza, że fotografia, również ta papierowa, całkowicie straciła na mocy. Z drugiej strony, dla wielu zakładów fotograficznych, z pewnością przez ostatnie lata była odczuwalna zmniejszająca się ilość wywoływanych (drukowanych) zdjęć, względem czasów kliszy. Obecnie, przejrzenie albumu, stało się niebywale proste i przy posiadaniu telefonu w kieszeni, wręcz natychmiastowe w prezentacji. Dzięki temu, nawet odległość przestała mieć znaczenie - wystarczy internet, aby podzielić się wspomnieniami.

Dla nas jednak to żadna przeszkoda. Mamy mnóstwo pomysłów, a wiele z nich zostało już wdrożonych i ma się bardzo dobrze. Klienci, odpowiednio poprowadzeni, wiedzą czego potrzebuję i znajdują to u nas. Rozwijając siebie, rozwijamy firmę, a coraz wyższa jakość podnosi nam poprzeczkę - koło się zamyka. Ciągła faza rozwoju i doskonalenia gwarantuje nam nie tylko utrzymanie się na rynku ale przede wszystkim możliwość wybicia się zdecydowanie przed konkurencje.

Wiemy, jak jeszcze wiele mamy do zrobienia, a jeszcze ciekawsze jest to, ile nie wiemy. Zmierzamy jednak każdego dnia w stronę przygody, której aktualnym przewodnikiem jest fotografia pod wieloma postaciami.

Klienci, wdzięczni są za naszą pracę - wyrażają to, a nasza podstawowa zasada, określona w postaci "wykonujemy jak dla siebie", sprawdza się w każdym przypadku i dostarcza nam feedback w postaci wielu uśmiechów i pozytywnych komentarzy. Wystarczy prześledzić autentyczne wypowiedzi naszych klientów, którzy skorzystali z usług, aby przekonać się, że jesteśmy potrzebni.

Posiadając świadomość tej potrzeby, a jednocześnie "bawiąc" się z fotografią, każdy dzień jest wspaniały i wyjątkowy. Wiemy, dla kogo oraz z jakiego powodu jesteśmy w tej branży.
Czy zdarzają się trudniejsze dni? Pewnie, że tak. Jesteśmy jednak zgranym zespołem ludzi, co znacznie upraszcza zrealizowanie większych wyzwań, dając przy tym zdecydowanie większe poczucie bezpieczeństwa.

Mamy dość nietypowy styl zarządzania firmą. Oferta jak i realizacja zamówień również przebiega w nieco inny sposób, niż w wielu innych zakładach fotograficznych. To jednak, zapewnia nam możliwość doskonalenia umiejętności organizacyjnych, niezbędnych również do tego, aby w życiu prywatnym "nie zasiąść w fotelu". Choć życie w postaci wyścigu szczurów, jest nam na szczęście kompletnie obce, tak już rywalizacja z samym sobą o jeszcze doskonalsze efekty w kolejnym dniu, stała się stylem życia.

Doskonalimy więc świat amatorskiej i profesjonalnej fotografii, rozwijając się wraz z nią. Wprowadzamy nowe rozwiązania, uzupełniamy te miejsca, gdzie inni nie dają rady lub najzwyczajniej im się nie chce - zwyciężamy! Naszą misją jest stały rozwój, dostarczanie rozwiązań w postaci usługi produktów w dziedzinie fotografii. Doświadczenie kierujemy w stronę rodzin z dziećmi, klientów indywidualnych, profesjonalnych fotografów, potrzebujących wysokiej jakości wydruki. Wspieramy również działania reklamowe firm w każdej branży, w której wymagana jest fotografia.

No właśnie, a czy przy Twoim ostatnim zakupie przez internet, to właśnie fotografia produktu lub usługi zadecydowała o kliknięciu w nią? ;) Mamy ogromne możliwości - wystarczy tylko wznosić się każdego dnia, coraz wyżej.

Pracuj z nami

Już na wstępie, jesteśmy Ci wdzięczni, że rozważasz dołączenie do naszej firmy 2 Style.
Zanim jednak przejdziesz do zapoznania się z aktualnymi wolnymi stanowiskami, na które szukamy być może właśnie Ciebie, przeczytaj opis naszej kultury organizacyjnej i sprawdź czy pasujesz do nas.

Aktualnie poszukujemy:
Pracownik Obsługi Klienta

Więcej informacji oraz to, czym się dokładnie kierujemy, znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 2 osoby
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

2 Style

Grafika / Fotografia / Reklama
Telefon
535-807-760
Adres
80-180 Gdańsk, Świętokrzyska 60 (budynek obok poczty)
wyznacz trasę »

Benefity

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy