• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Praca w hotelu bez tajemnic - sprawdź, czy to dla ciebie. Dzień Otwarty w Sofitel Grand Sopot

4 kwietnia 2022, godz. 09:00 
Opinie (4)
Dzień Otwarty to doskonała okazja do poznania pracy w hotelu od kuchni. Dzień Otwarty to doskonała okazja do poznania pracy w hotelu od kuchni.

Szukasz pomysłu na pracę? Chcesz sprawdzić nowe możliwości i rozwinąć swoją karierę? Lubisz kontakt z ludźmi i pracę pełną wrażeń? Hotele w Trójmieście czekają na ciebie z otwartymi... drzwiami. Już 6 kwietnia w hotelu Sofitel Grand Sopot dyrektorzy, jak i pracownicy ośmiu trójmiejskich hoteli zdradzą wszystkie tajniki i ciekawostki pracy w hotelach. Na uczestników czekają też próbne rozmowy kwalifikacyjne - doświadczenie w branży niewymagane. Sprawdź, czy hotel to miejsce dla ciebie.Praca w hotelu daje niemal nieograniczone możliwości rozwoju dla każdego, kto szuka pomysłów na siebie. Co więcej, wiele hoteli nie wymaga doświadczenia w zawodzie i jest otwarta na ludzi chcących zdobywać doświadczenie. Co czeka przyszłych kandydatów? Od pracy w obsłudze gościa, przez recepcję, służbę pięter, po kuchnię i restaurację. Ponadto możliwość wyjazdu czy transferów w ramach pracy - to gratka dla każdego miłośnika podróży. Chcesz dowiedzieć się więcej? W trakcie Dnia Otwartego hotelarze zdradzą wszystkie sekrety, a każdy będzie mógł m.in. wziąć udział w próbnej rozmowie o pracę.

Dzień Otwarty - wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w hoteluDla wszystkich chętnych, 6 kwietnia od godz. 8, kultowy Sofitel Grand Sopot otworzy drzwi w ramach wspólnej inicjatywy ośmiu hoteli z Trójmiasta. Każdy, kto odwiedzi hotel, będzie mógł zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy z wszystkich obiektów, które dołączyły do przedsięwzięcia. Wśród nich są: Mercure Gdańsk Stare Miasto, Mercure Gdańsk Posejdon, Mercure Gdynia Centrum, Novotel Gdańsk Marina, Novotel Gdańsk Centrum, Ibis Gdańsk Stare Miasto, Sofitel Grand Sopot oraz Rezydent Sopot MGallery.

Nasze wydarzenie to dzień otwarty właściwie całej branży hotelarskiej, w trakcie którego każdy będzie mógł zerknąć za kulisy codziennej pracy w hotelu. Tym samym chcemy, by wszyscy, którzy zastanawiają się nad wyborem tego zawodu, mogli faktycznie zobaczyć, jak wyglądają obowiązki od kuchni. Hotelarstwo to branża ludzi, więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i ci, którzy dopiero będą je zdobywać. Co więcej, w trakcie Dnia Otwartego każdy będzie mógł sprawdzić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej na wybrane stanowisko - podkreśla Joanna Kaszubowska, Dyrektor Generalna Sofitel Grand Sopot.
Dzień Otwarty odbędzie się 6 kwietnia w godz. od 8 do 19. Dzień Otwarty odbędzie się 6 kwietnia w godz. od 8 do 19.

Hotelarstwo - przygoda dla każdego- Hotelarstwo jest dobrym wyborem dla wszystkich, którzy lubią kontakt i pracę z innymi ludźmi. Każdy dzień w hotelu jest inny i gwarantuje wiele ciekawych przeżyć czy doświadczeń. Co więcej, by rozpocząć swoją przygodę z zawodem, dzisiaj nie jest wymagane doświadczenie. W hotelach odnajdą się ci, którzy szukają pracy na dłużej lub spróbowania swoich sił na jeden sezon. A szans na rozwój i zdobycie kompetencji jest mnóstwo. Każdy pracownik hotelu potwierdzi, że w jego karierze nie było nigdy takiego samego dnia. Goście, a co za tym idzie, ich potrzeby, zmieniają się jak w kalejdoskopie, dlatego pracownicy hotelu nieustannie nabywają nowych kompetencji. Każdy dzień niesie nowe przeżycia. Co więcej, hotele wspierają pracowników w rozwoju kariery, którym oferujemy szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów. Niejednokrotnie zdarza się też, że pracownicy zmieniają miejsce pracy czy podróżują w różne zakamarki świata, więc to także opcja dla pasjonatów turystyki - dodaje Joanna Kaszubowska.
Przez cały dzień na kandydatów czekać będą dyrektorzy i managerowie, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i uchylą kulisów pracy w zawodzie. Dzięki temu, każdy będzie mógł poczuć się, jak w trakcie dnia próbnego. W przestrzeni hotelu na specjalnych stanowiskach prezentowane będą pokazy poświęcone wybranym profesjom, jak np. pracy w kuchni czy w restauracji, serwisu kelnerskiego bądź recepcji. Swoje sekrety zdradzą też pracownicy służby pięter i room service, wspominając o typologii pokojów i związanej z nimi obsługi.

Poznaj tajniki pracy w hotelu i spróbuj swoich możliwości w próbnej rozmowie kwalifikacyjnej. Poznaj tajniki pracy w hotelu i spróbuj swoich możliwości w próbnej rozmowie kwalifikacyjnej.
Hotele, które przyłączyły do wydarzenia, przygotowały także stanowiska dla osób z Ukrainy z niezbędnymi informacjami dotyczącymi możliwości pracy i ofert każdego z obiektów. Wszystko po to, by pokazać, że świat hoteli to doskonałe miejsce dla każdego na odbycie ekscytującej przygody zawodowej na lata.

Dzień Otwarty odbędzie się w środę, 6 kwietnia w godz. od 8 do 19 w Sofitel Grand Sopot przy ul. Powstańców Warszawy 12/14Mapka.

Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, hotelarstwo czeka właśnie na ciebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.karierawhotelarstwie.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Sofitel Grand Sopot

dni otwarte

Miejsca

Opinie (4) 9 zablokowanych

 • (1)

  Praca w hotelach, to największe dziadostwo wszech czasów !

  • 14 6

  • Pracuję w hotelu kilka lat i nie wyobrażam sobie innej branży. Lubię to co robię. Jak jesteś słaby to zawsze będziesz narzekał...

   • 1 1

 • Zarobki w hotelarstwie

  Rozwój, przygoda, prestiż- brzmi fajnie
  Tylko czy zarobki wystarczające?
  Chyba jako główny księgowy, wtedy tak

  • 8 1

 • Praca w hotelu to w dzisiejszych czasach szansa na super karierę.

  Jestem pokojową i pnę się w górę. Lubię interakcję z goscmi zagranicznymi. Tipują.

  Mariola

  • 4 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pracodawcy w Trójmieście

Forum

Najczęściej czytane