Wiadomości

stat

Zamów karnet na ligę żużlową

Odbiór abonamentów od 1 marca

Wybrzeże Gdańsk

fot. wybrzezegdansk.pl

Karnety na mecze gdańskich żużlowców w sezonie 2013 dostępne w cenach od 96 zł do 280 zł można już zamówić przez internet. Do nabywców trafią one na początku marca. Klub oferuje wysyłkę pocztą, bądź odbiór osobisty w siedzibie mieszczącej się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego.Abonamenty na mecze żużlowców Wybrzeża zamawiać można za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl. Jak informowaliśmy wcześniej (czytaj tutaj), ich ceny wyniosą 160 zł za karnet normalny i 96 zł za karnet ulgowy (przysługuje kobietom, studentom do 26. roku życia, młodzieży w wieku szkolnym, emerytom oraz rencistom). Do sprzedaży trafiły ponadto karnety na trybunę honorową w cenie 280 zł i 200 zł (ulgowy).

Wszystkie wejściówki całosezonowe obowiązywać będą na komplet dziewięciu spotkań ligowych (sześć w rundzie zasadniczej i trzy w rundzie finałowej), a także umożliwią bezpłatne wejście na wszystkie krajowe imprezy pozaligowe (w tym na finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego 21 września). W stosunku do cen biletów na pojedyncze zawody (przypominamy je poniżej) zakup karnetu pozwala zaoszczędzić jedno wejście.

Dodatkowo klub powinien uhonorować w drodze losowania 20 karnetowiczów darmowym wejściem na mecze Wybrzeża w Grudziądzu z głównym rywalem w walce o ekstraligę - miejscowym GTŻ. Zakładając, że zespoły spotkają się ze sobą w rundzie zasadniczej i w rundzie finałowej, będą to dwa spotkania - przed każdym odbędzie się osobne losowanie. Dzięki porozumieniu z GTŻ taką samą możliwość dotyczącą spotkań w Gdańsku otrzymają kibice z Grudziądza.

Gdańscy fani, którzy zdecydują się na zakup karnetów będą mieli możliwość otrzymania ich pocztą, bądź osobistego odbioru w siedzibie klubu na podstawie wydrukowanego vouchera od 1 marca 2013.

Ceny biletów na mecze ligowe w sezonie 2013:
normalny - 20 zł
ulgowy - 12 zł
normalny (trybuna honorowa) - 35 zł
ulgowy (trybuna honorowa) - 25 zł
dziecięcy (do 7 roku życia) - 1 zł
program zawodów - 3 zł

Ceny karnetów (dziewięć meczów + zawody pozaligowe):
normalny - 160 zł
ulgowy - 96 zł
normalny (trybuna honorowa) - 280 zł
ulgowy (trybuna honorowa) - 200 zł
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (115)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.