Baza pracodawców Profil pracodawcy

thyssenkrupp Group Services Gdańsk

 • branża:
 • Informatyka / Programowanie,
 • Księgowość / Audyt / Podatki

telefon

+48 58 783 6000

adres

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D (Olivia Six)

Kim jesteśmy?

thyssenkrupp Group Services Gdańsk jest jednym z globalnych centrów usług wspólnych (Global Shared Services) realizującym usługi o charakterze administracyjnym lub pomocniczym dla spółek wchodzących w skład całej grupy thyssenkrupp – światowego lidera  branży przemysłowej.
W Gdańsku istniejemy od 2014 roku. Obecnie mamy ponad 200 pracowników i dalej się rozwijamy. Będziemy jednym z największych centrów usług wspólnych w Trójmieście zatrudniającym około 1000 osób.
Naszym spółkom thyssenkrupp zlokalizowanym na całym świecie dostarczymy wysokiej jakości ustandaryzowane usługi z zakresu:

 • finansów i księgowości – praca w tym zespole polega na obsłudze procesów fakturowania, należności, zobowiązań, księgi głównej oraz Master Data – wprowadzanie, aktualizacja i zarządzanie danymi dotyczącymi naszych globalnych dostawców i klientów;
 • HR – specjaliści zatrudnieniu w tym dziale zajmują się rozliczaniem wydatków służbowych (Travel Expenses), administrowaniem danymi kadrowymi i płacowymi oraz obsługą zapytań pracowników z różnych krajów dotyczących kwestii kadrowych;
 • Real Estate– zespół odpowiedzialny za wsparcie administracyjne procesu zarządzania nieruchomościami 
 • IT – w ramach operacji IT istnieją trzy zespoły :

  -  IT Service Management – zespół odpowiedzialny za zarządzanie usługami IT dostarczanymi spółkom thyssenkrupp przez globalnych dostawców (np. w zakresie infrastruktury sieciowej, serwerów, systemów) w oparciu o metodykę ITIL. Specjaliści, którzy kontrolują jakość dostarczanych nam usług wspierani są przez zespół monitorujący (Global Control Centre), który odpowiada za ciągły monitoring sieci i systemów, zbieranie danych od dostawców i porównywanie ich z danymi zaobserwowanymi w czasie monitoringu.

  Global Application Management – specjaliści systemów ERP, w szczególności SAP, którzy będą odpowiedzialni za wsparcie aplikacyjne użytkowników całej grupy thyssenkrupp. Ponadto, zespół będą również tworzyć konsultanci poszczególnych modułów systemu SAP.

  Global Network Transition– zespół certyfikowanych inżynierów sieci odpowiedzialny za migrację sieci od różnych dostawców do jednego globalnego dostawcy usług sieciowych

Praca i wartości, które oferujemy

Grono naszych pracowników to zarówno specjaliści z poszczególnych obszarów, ale również absolwenci i studenci ostatnich lat studiów, którzy zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.
Staże i praktyki  oferowane są studentom ostatnich lat studiów, którzy bardzo dobrze znają język angielski i chcą się rozwijać w jednym z obszarów: HR, finanse i księgowość, real estate, IT. Płaty staż trwa w naszej firmie ok. 3 miesięcy przy wymiarze min. 30 godzin tygodniowo i grafikiem dostosowanym do dyspozycyjności stażysty. Dla najlepszych stażystów proponujemy stałe zatrudnienie.
Absolwentom proponujemy z kolei pracę na stanowiskach, gdzie doświadczenie nie jest wymagane, choć wcześniejsze staże i praktyki są mile widziane.  W trakcie rekrutacji zwracamy uwagę na takie aspekty jak: motywacja do pracy w międzynarodowym i dynamicznym środowisku, umiejętności językowe, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy, zaangażowanie.
Kandydaci z doświadczeniem maja szansę objęcia stanowisk specjalistów, ekspertów  lub menedżerów. Najczęściej są to kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w sektorze SSC/BPO i znają specyfikę pracy w takim środowisku. 


Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie  - wyślij do nas swoje CV na adres poniżej i STAŃ SIĘ JEDNYM Z NAS:
career.pl@thyssenkrupp.com
 

Expert Accountant with German
Finanse / Bankowość
szczegóły »
SAP Test Specialist (Automation)
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Technologie
szczegóły »
Pokaż wszystkie

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?
Prześlij swoją aplikację:

Aplikuj