• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Remedy SPA Wellness Therapy

Warunki zatrudnienia

Praca od 1 GRUDNIA!

Nowo powstałe SPA w prestiżowym Hotelu Dwór Uphagena Arche w Gdańsku, poszukuje pracowników do obsługi recepcji SPA i wykonywania masaży oraz zabiegów na ciało i twarz.

Pragniemy zbudować zespół z młodych, ale doświadczonych terapeutów, chcących się dalej rozwijać pod naszymi skrzydłami.

Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i wprowadzenie do profesjonalnych marek kosmetycznych.

Jeśli jesteś pasjonatem masażu i kosmetyki ciała lub twarzy, lubisz to co robisz, chcesz pracować w pięknym miejscu - to zapraszamy do współpracy!

WYMAGANIA

  • Kierunkowe wykształcenie jedno z :technik masażysta, terapeuta Wellness/SPA, odnowa biologiczna, Kosmetolog, inne zbliżone
  • Płynna, bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane dodatkowe kursy masaży ciała oraz KOBIDO
  • Dyspozycyjność w tygodniu oraz soboty, niedziele i święta – system zmianowy

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie zabiegów z oferty SPA
  • Prowadzenie dokumentacji  zabiegowej
  • Praca w systemie zmianowym
  • Finalizowanie wizyt, umawiania  i odbieranie telefonów w momencie nie wykonywania zabiegów.
  • Dbanie o czystość przestrzeni pracy.
  • Aktywny udział w promowaniu i życiu salonu

OFERUJEMY

  • UMOWĘ O WSPÓŁPRACĘ B2B- preferowana, pomagamy z formalnościami
    lub umowa zlecenie lub umowa o pracę po okresie próbnym
  • Praca na pełen wymiar godzinowy lub 3/4
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dopłaty do szkoleń zewnętrznych
  • Wynagrodzenie podstawowe za godzinę i premie. Ustalane indywidualnie, liczy się czas doświadczenia, umiejętności oraz forma współpracy.
  • Prace na kosmetykach z najwyższej półki jakościowej.

Jeśli chcesz być z Nami w zespole to wyślij nam swoje CV (ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) wraz z krótką informacją o sobie. Na rozmowę zaprosimy wybrane osoby.

UWAGA! Zanim wyślesz do Nas CV przeczytaj dokładnie ogłoszenie !

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 2 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Zdrowie / Uroda
Adres
80-742 Gdańsk, prof. Zdzisława Kieturakisa 1

Benefity

  • Szkolenia

  • Elastyczne
    godziny pracy