Profile pracodawców

Profil pracodawcy

SZACH-MAT

SZACH-MAT

Budownictwo,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
  • telefon

    +48500100883
  • adres

    80-175 Gdańsk, Jabłoniowa 29

Opis firmy

Doświadczenie

Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996, kiedy w Gdańsku przy ul. Wałowej 35 rozpoczął działalność Zakład Produkcji Stolarki PCV. W roku 2004 ruszyła nowa linia produkcyjna stolarki aluminiowej, powstał tez dział remontów. Niemal dwudziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku. Obecnie stolarka produkowana jest w 2 nowoczesnych halach produkcyjnych zlokalizowanych w powiecie kartuskim, a nasze okna montowane są nie tylko w kraju, ale też w wielu krajach europejskich i w Ameryce Pn.

Marka

Jako renomowany producent okien i drzwi w procesie produkcji naszych okien i drzwi wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców.

Zaangażowanie

Praca to dla nas nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, ale przede wszystkim pasja. Dbamy o to, aby każdy nowy pracownik otrzymał pełne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do pełnienia powierzonej funkcji. Wierzymy, że biznes to przede wszystkim ludzie, a dobra atmosfera w miejsu pracy bezpośrednio przekłada się na wyniki.

Nowoczesne technologie dla najlepszej jakości

Tworzymy nowoczesne otoczenie pracy, a nasze narzędzia zarówno w dziale sprzedaży, jak i produkcji są wciąż udoskonalane. Idąc za potrzebami rynku, regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania produktowe i unowocześniamy nasz park maszynowy i transportowy.

Nasza misja

Chcemy być dla naszych Klientów czymś więcej niż dostawcą najwyższej jakości materiałów budowlanych. Zależy nam na tym aby stać się partnerem na długie lata, na którego pomoc i wsparcie zawsze można liczyć.