Baza pracodawców Profil pracodawcy

MultiNOR

  • branża:
  • Doradztwo / Konsulting,
  • Marketing / Reklama / PR

telefon

58 743-07-53

adres

81-366 Gdynia, Stefana Batorego 4/7 (II piętro)

Opis firmy

Firma MultiNor świadczy profesjonalne usługi dla Polaków pracujących w Norwegii.

Wybierając nasze usługi trafiasz w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego.

MultiNOR to doświadczona kadra od lat zajmująca się zagadnieniami podatkowymi, wnioskami o różnego rodzaju zasiłki, tłumaczeniami czy innymi sprawami dotyczącymi pobytu i pracy w Norwegii.

Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach oraz umiejętnie potrafią posłużyć się ich możliwościami z korzyścią dla klienta. Szybkość i prawidłowość realizacji zleceń zawdzięczają także biegłej znajomości języków norweskiego i angielskiego. Szybka i sprawna obsługa to nasz niewątpliwy atut. Dodatkowo na każdym etapie realizacji usługi otrzymasz informacje o jej statusie, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad tym jak toczy się Twoja sprawa.

Zapraszamy na www.multinor.no

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Nasz zespół tworzą zarówno profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego, jak i głodni nowych wyzwań studenci skandynawistyki, którzy w pozbawionej korporacyjnych zasad atmosferze pracy nabywają nowe umiejętności i kwalifikacje.

Członkowie teamu tworzą dynamiczną ekipę pozytywnie zakręconych ludzi, którzy codziennie w przyjaznej atmosferze wykonują swoje obowiązki. Do obowiązków tych należy wsparcie obcokrajowców w Norwegii w zakresie zagadnień podatkowych, świadczeń socjalnych, doradztwa kredytowego oraz wielu innymi spraw dotyczących pobytu i pracy w tym kraju.

Chcesz współtworzyć nasz zespół? Wyślij CV i list motywacyjny na adres praca@multinor.no

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?
Prześlij swoją aplikację:

Aplikuj