• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Anna Butowska

Opis firmy

Poszukujemy kosmetologa .

Wykształcenie wyłącznie kierunkowe:
kosmetologia ( może być w trakcie studiów magisterskich).
Wymagana komunikatywna znajomość j.angielskiego, mile widziana znajomość niemieckiego.

Zatrudnimy kosmetologa z doświadczeniem w wykonywaniu między innymi poniżej wymienionych zabiegów:  endermologia, Geneo, depilacja, RF mikroigłowa, oczyszczanie wodorowe, dermapen, dermalogica, peelingi chemiczne.

Poszukujemy osoby z dużą wiedzą , która dalej się rozwija i chce się szkolić, a w naszej klinice będzie pracować jako ekspert kosmetolog, czyli osoba, która również prowadzi pacjentów zgodnie ze zdobytą wiedzą i doświadczeniem, poza tym konsultuje pacjentów z lekarzem medycyny estetycznej i dermatologiem.

Klinika dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami oraz wykorzystuje kosmetyki i preparaty profesjonalne najwyższej jakości na światowym rynku w branży medycyny estetycznej i kosmetologii.

Opis stanowiska:
- wykonywanie zabiegów i terapii, w zależności od posiadanych uprawnień
- asystowanie przy zabiegach
- przygotowanie pacjentów przed zabiegami
- sprzedaż kosmetyków profesjonalnych oraz oferowanie zabiegów realizowanych przez klinikę
- dbanie o nienaganny porządek w miejscu pracy oraz estetykę otoczenia.

Oferujemy:
-  pracę w 8- godzinnym systemie pracy w prestiżowej, nowoczesnej dzielnicy Gdańska, w komfortowych warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja od sprzedaży,
- cykl profesjonalnych szkoleń branżowych,
- praktyczne wdrożenie do zawodu w jednej z najlepszych klinik w Polsce.
- pracę na najnowocześniejszych na rynku urządzeniach medycyny estetycznej oraz kosmetykach profesjonalnych
Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV na:estebutowska@gmail.com

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 3 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Medycyna / Weterynaria, Zdrowie / Uroda
Telefon
730000550
Adres
80-748 Gdańsk, Ul. Chmielna71/3 (Chmielna Park, Śródmieście)

Benefity

  • Szkolenia